Ще день-два і у Семенівці рухне міст: селяни перекрили трасу (ФОТО, ВІДЕО) Есть фото Есть видео

19 Червня в 15:23  0  4303

На районіЩе день-два і у Семенівці рухне міст: селяни перекрили трасу (ФОТО, ВІДЕО)

На такі кардинальні міри мешканці сіл Семенівка та Григорівка наважились, залишившись сам-на-сам з дорожньою проблемою. Селяни перекрили дорожнє сполучення що веде з Чернігівки в напрямку Поліг.

 

Під час проведення ремонту на Маріупольській трасі великогабаритний транспорт, повністю знищив дорогу, що пролягає у цьому напрямку. Аби зберегти шлях і домогтися ремонту “убитої” дороги, місцеві мешканці влаштували протест і перекрили трасу.

 

 

Відсьогодні, 19 червня, проїхати через дорожній міст, що з'єднує два села можуть тільки легкові авто та пасажирський транспорт. Вантажні фури з будівельним матеріалом паркуються обабіч дороги.

 

Протестувальники мають на меті зустрітися із дирекцією фірм, що на цей час виконують ремонт Бердянської та Маріупольської траси. Саме їх селяни називають винищувачами пологівських доріг.

 

Головна вимога активістів - відновлення дороги на даній ділянці шляху і недопущення проїзду важко габаритного транспорту.

 

Дирекція транспортної компанії, що виконує підрядні роботи з ремонту на трасі Бердянськ - Запоріжжя: “Товбуд” і “Автомагістраль”.

 

Аби бути почутими, відчайдухи готові власними тілами зупиняти вантажівки, жертвуючи особистим часом та силами.

 

Держатимемо оборону до тих пір аж поки не будемо почуті. Минулого року ми вже мали досвід проведення такої акції протесту. Перекривали трасу в на цьому ж місці. Тоді відреагували представники автомагістралі, ремонтних фірм, що працювали на Маріупольській трасі і після огляду доріг відзначили про придатність дорожнього покриття на даній ділянці траси. З проблемою звертались як до керівництва громади, так і до місцевих правоохоронних органів, але ніяких змін не послідувало.

 

Протягом року ситуація значно погіршилась. Окрім ремонту дороги на Басань протяжністю півтора кілометра, справа далі не просунулась. Проходячи дорожнім мостом, будь - якої миті для кожного з нас може наступити кінець, - саме так характеризує цю місцину ініціатор акції, депутат сільської ради села Семенівки Олексій Глазєв.

 

Що ситуація критична і вимагає негайного вирішення, підтверджує і сільська голова Семенівки Наталя Рябчук:

 

“Ще день - два і дорожній міст піде під землю, тоді взагалі ніякий транспорт не зможе проїхати повз. Власники дороги письмові запити і прохання з боку місцевої влади залишають поза увагою”

 

Активісти налаштовані відстоювати свої інтереси допоки з боку керівництва автомагістралі не послідує адекватних дій. Акція протесту - безтермінова, цього разу чоловіки налаштовані “стояти” до кінця і не вестися на обіцянки.

 

Про те, як ситуація розвиватиметься далі, журналісти порталу “Районка” триматимуть читачів у курсі. На місці також розбираються працівники поліції.

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

18
Супер
4
Сміх
11
Жах
43
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)