Фоторепортаж із соцмереж: шкільні моменти від канікул до канікул! Есть фото

27 Жовтня в 11:30  0  1470

АсортіФоторепортаж із соцмереж: шкільні моменти від канікул до канікул!

Два місяці у школі пролетіли! З понеділка на Пологівщині почнеться тиждень, на який чекали школярі, – канікули! 7 днів поспіль - жодних уроків, домашніх завдань! Не треба вставати рано, не треба вчити напам’ять, писати твори та вирішувати задачі.

 

Все це знову почнеться 7 листопада, а поки що давайте разом пригадаємо, якими були ці два місяці навчання.


Незабутній момент – йдемо до першого класу, вчимося виводити в зошиті перші літери!


 


На уроках нам розповідали багато цікавого.Ми вивчали біографію видатних особистостей.Багато малювали.Разом із вчителями були на екскурсіях.Чимало пологівських школярів є учасниками різних гуртків, хореографічних та театральних колективів. І навчальний рік насичений не тільки заняттями у школі, але й виступами на концертах.

 

 


А ще на перервах ми робимо селфі.Зі школи додому ми ходимо разом з однокласниками, тому навіть після уроків ми відчуваємо себе однією родиною.Це тільки 1% цікавих фото в інтернеті, які викладають учні та вчителі. Відкриті уроки, цікаві подорожі з класом, яскраві шкільні моменти – все залишається в пам’яті завдяки фотографіям! Тож, усім приємного перегляду!

 

А поки ви будете на канікулах, надсилайте нам цікаві шкільні історії та фотографії - обіцяємо найцікавіше публікувати в газеті «Районка» та на сайті видання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Оксана БЕВЗЮК

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)