Що робити коли сума в платіжці за електроенергію перевищує в рази?

24 Червня 2021 15:02  0  2430

На районіЩо робити коли сума в платіжці за електроенергію перевищує в рази?

За останні два місяці пологівці отримали платіжки за спожиту електроенергію з астрономічними сумами, невідомо звідки взятими. Люди звертаються до Пологівського РЕМу за роз'ясненням, а ті говорять, що "ми не причому?". Хто ж винен та що робити в такому разі споживачам, розбиралися журналісти Газети:

 

Про проблему ми писали тут


Аби з'ясувати ситуацію, журналісти Газети звернулися до пресслужби “Запоріжжяобленерго”:

 

Якщо споживач не передає показники лічильника протягом останніх двох днів поточного місяця плюс трьох перших наступного, його споживання розраховується за середньо - добовим значенням. Яке завжди більше у порівнянні з реальним споживанням. Відповідно до показників, робляться і нарахування.
Тож, найкращий спосіб убезпечитися від завищених сум у квитанції - вчасно передавати покази, відповідно до вимог чинного законодавства, - пояснили у пресслужбі.

 

Чому показники не фіксують контролери
Працівники Пологівського РЕМу, які щомісяця відвідують споживачів, проводять контрольне знімання показів лічильника. Як правило, це відбувається всередині місяця, а до нарахування беруться покази по перше число (останні два дні місяця - перші три). Тому показники лічильника, зафіксовані контролером в середині місяця, не відіграють ніякої ролі у нарахуванні сплати за електроенергію. Без передачі показників споживачем у встановлені числа, нарахування будуть здійснені за середньо - добовим значенням.

 

Як вирішити питання, не виходячи з дому
Щоб не їхати у місто і не стояти в черзі до РЕМу, пологівцям і мешканцям району радять телефонувати до колцентру Запоріжжяобленерго  (номера вказані у квитанції). Там зафіксують фактичні показники лічильника і здійснять перерахунок суми по сплаті за електроенергію.

 

Як варіант, можна власноруч вирахувати суму сплати відповідно до показів лічильника і оплатити. А на кінець місяця обов'язково передати показники до Запоріжжяобленерго, для здійснення перерахунку.

 

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
8
Сміх
20
Жах
56
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)