СБУ посилила контррозвідувальні заходи перед виборами

19 Березня в 10:52  0  524

На районіСБУ посилила контррозвідувальні заходи перед виборами

Служба безпеки України спільно з іншими правоохоронними органами має забезпечити закон та вільне волевиявлення громадян.

 

Напередодні виборів Президента України СБУ посилила контррозвідувальні заходи на всій території України, щоб на ранній стадії виявляти ознаки готування вчинення злочинів, які віднесено до компетенції Служби.

 

«Стало об’єктивною реальністю, що Росія втручається у вибори по всьому світу: це на собі відчули протягом останнього часу США, Велика Британія, Нідерланди, Іспанія і навіть Молдова».

 

СБУ спільно з ДССЗЗІ та адміністраторами серверу ЦВК робить і робитиме все можливе, щоб забезпечити стійкість інформаційної системи Центральної виборчої комісії, оскільки тільки протягом 2016-2018 років фахівцями Служби було виявлено понад 470 атак на державні інформаційні ресурси. «Хочу зазначити, що буквально у лютому цього року сервер ЦВК був підданий доволі потужній атаці, з якою наші фахівці справились на відмінно».

 

У СБУ створено Ситуаційний центр кібернетичної безпеки, до організації якого долучилися партнери з НАТО. Робота системи «Вибори» доволі стійка, СБУ та інші задіяні у її захисті відомства впевнені у своїх можливостях. «У Центрі працюють кваліфіковані спеціалісти, і я переконаний, що вони виконають покладені на них завдання».

 

Другий ключовий вектор роботи СБУ ‒ попередження терористичних актів. «Я, звичайно, не хочу нікого лякати, але ми бачимо оцей бруд, який, у першу чергу, йде «из-за поребрика». Тож просто наведу статистику: у 2016-2018 роках СБУ попередила та припинила на різних стадіях підготовки двадцять вісім злочинів терористичного характеру»

 

У питаннях забезпечення безпеки на виборах у СБУ тісна взаємодія з Генеральною прокуратурою та Національною поліцією. «Правоохоронці мають просто виконати своє завдання ‒ забезпечити закон і вільне волевиявлення громадян. І нехай переможе сильніший» - Про це заявив Голова СБУ Василь Грицак.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
1
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

Пологи (г.)