Сама моторошна поїздка в Луганськ…

16 Січня в 16:07  0  1941

Знай нашихСама моторошна поїздка в Луганськ…

«Вчора, у нас була сама моторошна поїздка за весь час», - говорить голова ГО «Волонтерський рух Пологівщини» Вадим Сопільняк.


- Ще з самого ранку ми виїхали із Поліг, а дістались пункту призначення о 17:00. І за весь цей час, у кожного із нас усе життя промелькнуло перед очима не раз. Били Гради… Дорога – суцільний лід! Годину стояли у пробці на блокпосту, якій ні кінця ні краю (близько 100 машин попереду).


Пологівські волонтери проїхали 700 км, замість 360 км (по географічні карті). І все через те, що курсували полями і без світла щоб дістатися до українських військових, та не потрапити на диверсійні групи які прорвалися на наші території.


- Приїхали до хлопців, коли було вже темно. Спочатку, хотіли лишитися на ніч, але потім почали стріляти Гради і нам довелося виїхати. Знову ж… без світла понад посадками їхали цілі кілометри, поки не вискочили на трасу. Загалом – жах. Після першої ночі тільки дістались дому, рідних Поліг. – розповідає Вадим Сопільняк


Загалом, за словами Вадима, атмосфера на Луганщині – у повній бойовій готовності. Волонтери провідали і нашого земляка Олександра Савченка. Він передав привіт всім пологівцям, сказав велике спасибі людям які допомагають нашим землякам.


Нагадаємо, ГО «Волонтерський рух Пологівщини» завчасно спланував доставку допомоги українським військовим, що служать в Луганську. Вони підготували пакунки із продуктами харчування, одягом та медикаментами, які збирали кілька днів поспіль. І хлопці щиро вдячні їм були за це.


Говорять, що були б вдячні ще за консерви, тушонку, мівіну, пюре швидкого приготування, сигарети, консервацію, вологі серветки, і як вони кажуть «іноді хочеться що-небудь солоденького». Тож, давайте не забувати про тих, хто захищає нас від ворога, і стоїть і вдень і вночі за спокій та мир нашої країни. Відгукніться і допоможіть солдатам.


Пункт прийому допомоги знаходиться в підвалі колишнього магазину «Ветеран» (м. Пологи, вул. Жовтнева, 48), поблизу «ПриватБанку», та у територіальному центрі (вул.Жовтнева, 23).

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)