Чи бути дитячому садочку на селі Пологи?

14 Листопада в 08:39  0  902

На районіЧи бути дитячому садочку на селі Пологи?

Минулого тижня в прямому ефірі програми «Хто прийшов у Районку?» голова Пологівської РДА Артур Крупський прокоментував ситуацію щодо відкриття нового садочка який побудовано у с. Пологи.

 

Установа давно готова до відкриття та через бюрократичні вимоги досі не в змозі відчинити двері для місцевої дітвори.

 

Очільник Пологівської РДА Артур Крупський зазначив, що питання офіційного дозволу на відкриття будь-якого закладу, а тим паче дитячої установи, має безліч нюансів. Сам садочок технічно давно готовий – на 100 відсотків. Але існує певний період підписання дозволів. Багато організацій, які підписують кожну позицію. Це і архітектурна інспекція, і представники служби надзвичайних ситуацій, і держспоживчслужба. Тож поки кожна інстанція не перевірить виконані роботи у відповідності із державними стандартами, садочок працювати не буде. Все має бути зроблено по правилам, тому я прошу батьків набратися терпіння.

 

До нового року або крайній термін - до кінця першого кварталу нового року, садочок почне працювати. Хоча я маю дані, що вся документація підписана, і до нового року, а то й раніше, садочок буде відкрито.

 

Такий довгий процес – певні вади сучасного законодавства, але вони писані таким чином, щоб усі норми відповідно до вимог були виконані.

 

Автор: Марина АНДРУСИШЕНА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)