Дитячий садок наче райський куток!

4 Липня в 10:17  0  1126

На правах рекламиДитячий садок наче райський куток!

Дитячий садочок “Віночок” - найкращий дошкільний заклад міста, переконані ми - батьки. Кожного дня із задоволенням ведемо свою малечу до садочку, впевнено передаємо своїх чад під опіку іншої сім'ї - колективу закладу. Для них виховання дітей - це не просто робота, а життєве покликання!


Довіра батьків до вихователів базується на власному досвіді. Багато хто з нас є випускниками цього садочку, тому впевнені у професіоналізмі наших вихователів. Довіру до працівників підтверджуємо тим, що віддаємо сюди вже своїх діток, приводимо у садочок від старших до найменших.

 

Ми знаємо, що упродовж усього дня наші діти знаходяться в надійних руках. Кожен працівник відповідає своїй посаді і виконує обов'язки якнайкраще. Згуртованість і взаєморозуміння між працівниками закладу створює атмосферу добра та любові, в якій виховуються наші дітки. А це так важливо! Дошкільний заклад успішно розвивається завдяки старанням дружнього колективу, від вихователя до повара, на чолі з завідуючою Оленою Коваленко.

 

Приємно відзначити і те, що лави вихователів поповнюються молодим поколінням. Активні, доброзичливі вихователі переймають досвід від досвідчених колег. Не дивлячись на заповненість груп, вихователі знаходять час, сили та бажання аби пригорнути кожну дитинку, сказати їй добре слово чи підбадьорити. У кожне дитя вкладають частинку своєї душі та серця, дарують любов та добро. Завдяки такому відношенню у дітей формуються правильні життєві цінності.

 

Музичний керівник Світлана Безверха розкриває та допомагає розвивати музичні, хореографічні і акторські здібності у малечі. До кожного свята готують прекрасні постановки, а після випуску діти продовжують займатися у школі мистецтв чи танцювальних гуртках.

 

Піклуються тут і про фізичне виховання дітей, прищеплюючи любов до спорту! Влітку інструктор зі спорту Олена Вукович зустрічає наших дітей на ганку і проводить з ними розминку на свіжому повітрі, що сприяє формуванню правильної статури.

 

Приємно відзначити, що територія і будівля садочку весь час оновлюється. Спільними стараннями працівників та батьків створюються комфортні умови для перебування наших дітей у закладі. У садочку наші діти мають не гірший догляд, умови та харчування, ніж вдома. У цьому ми можемо переконатися на власні очі, завітавши до групи.

 

Дружній зв'язок вихователь - дитина - батьки нерозривний і тримається роками на високому рівні. Вже дорослі діти продовжують спілкуватися зі своїми улюбленими вихователями, ділитися з ними своїми успіхами та перемогами.


Від щирого серця всьому колективу садочку “Віночок” висловлюємо велику подяку за вашу невтомну працю, бажаємо наснаги, процвітання та миру у ваших домівках!

 

З повагою, батьки дітей!

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

 

 

 

 

Пологи (г.)