Пологівців просять повідомляти про порушенняя правил рибальства

26 Вересня в 10:08  0  939

На районіПологівців просять повідомляти про порушенняя правил рибальства

 

У Запорізькій області налічується понад півтори тисячі річок і озер, а це тисячі кілометрів охоронної зони. З початку роботи Запорізького рибоохоронного патруля (з 23 травня) співробітники природоохоронного відомства вилучили з незаконного обігу 1 тонну 760 кг водних біоресурсів, які були виловлені незаконним шляхом. Із внутрішніх водойм області вилучено 1 тис. 780 заборонених знарядь лову. В основному це електровудки, сітки, «павуки» і багато інших знарядь, призначених для незаконного рибного промислу. На браконьєрів накладено штрафів на суму 73 тис. 331 грн. та пред’явлено збитків на суму 90 тис. 966 грн.

 

Чітке розмежування сфер відповідальності інспекторів дозволить виконувати ще більший обсяг робіт. У межах діяльності Запорізького рибоохоронного патруля функціонує чотири рибоохоронні дільниці: Дніпровська, Каховська, Енергодарська та Мелітопольська. Крім цього, тепер працює мобільна група, яка перевіряє дотримання природоохоронного законодавства на внутрішніх водоймах та в місцях торгівлі водними біоресурсами. До речі, тепер інспекторів рибоохоронного патруля можна буде впізнати за новою відомчою формою, яку нещодавно отримали.

 

Запорізький рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися встановлених правил рибальства. Якщо ви помітили порушення, прохання телефонувати на номер всеукраїнської безкоштовної «гарячої» лінії: 0-800-50-52-50 або на «гарячу» лінію Запорізького рибоохоронного патруля: (067)-622-04-66, (061)-279-38-43.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)