Рятуємо життя кров'ю

12 Червня в 16:39  0  552

На районіРятуємо життя кров'ю

Кров - це найдорожче з того, що людина може дати іншій людині без будь-якої шкоди для свого здоров'я. Рішення здати кров може врятувати чиєсь життя. Людей готових здати кров, в нашому районі чимало. Щорічно сотні донорів -добровольців безоплатно беруть участь у благородній справі порятунку людських життів. Лише за минулі п'ять місяців 2018 року в Пологівському районі близько 400 донорів здали свою кров для порятунку життів мешканцям нашого району.


У середу,13 червня, о 8.00 всіх бажаючих здати кров чекають у відділенні трансфузіології Пологівської ЦРЛ. Донорам організують святковий прийом, присвячений Всесвітньому дню донора крові, який країни всього світу відзначають щорічно 14 червня.

 

Для чого потрібна кров ?
Переливання крові потрібно для порятунку життів постраждалих в ДТП, при важких пологах, опікової хвороби, онкологічних захворюваннях, операціях на серці та інших важких станах.

 

Донори. Хто вони ?
Донором можна бути від 18 до 60-річного віку. Серед пологівців є донори, які здають кров в максимальній разової дозі по 4-5 разів на рік. Активно здають кров і колишні учасники АТО та багато інших з числа військовослужбовців. Не залишаються осторонь і медичні працівники.
Є донори, які здають кров сім'ями. Це Віктор и Ася Тимощенко, мати и син Людмила и Антон Узбек; батько і син Микола та Ігор Гергель та інші. Часто прикладом для молодого покоління донорів являються їхні батьки. Так сталося в родині Яницьких, де батько Сергій - почесний донор України, а його донька - Тетяна з 2014 р здала кров вже 16 раз в кількості 7 літрів. По стопах почесного донора Анатолія Тертишного пішов його син Володимир, який з 2000 р здав кров 39 разів в кількості 16,5 літрів.

 

Поповнення 2018 року
Відбувається і щорічне вливання молоді в ряди донорів. У 2018 р вперше стали донорами молоді люди Олена Петрова, Дмитро Городник, Олександр Христюк, Володимир Пацула. За рік здали кров 46 донорів у віці від 18 до 25 років.

 

У нашому районі 27 почесних донорів України. Продовжують здавати кров Почесні донори України: Микола Білодід, Олександр Козлов.

 

Від щирого серця вітаємо Вас, шановні донори, з Всесвітнім днем ​​донора!

 

Довідка:

Відділення трансфузіології знаходиться в лікувальному корпусі Пологівської ЦРЛ на 2 поверсі, ліве крило.
Прийомні дні: по понеділках та середах. Реєстрація проводиться з 8 до 9 ранку. При собі мати паспорт та результати флюорографічного обстеження органів грудної клітини.
Завідувач відділення трансфузіології КУ Пологівська ЦРЛ Гавриленко Наталія.

Тел: 2 -38 -81; 0994339566

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)