Вічна пам’ять про Івана Руденка у наших серцях… Есть фото

15 Грудня 2014 15:43  0  3258

ОсобистістьВічна пам’ять про Івана Руденка у наших серцях…

12 грудня в Тарасівській школі традиційно, як і в попередні роки, відбувся загальношкільний захід, присвячений вшануванню пам’яті односельчанина воїна-інтернаціоналіста Івана Івановича Руденка.

 

До школи завітали почесні гості, добрі друзі педагогічного та учнівського колективів: Боговін Святослав Олександрович, Дяченко Володимир Володимирович, Лапшунков Олександр Максимович, Тятра Леонід Михайлович та сільський голова Ходус Наталя Петрівна.

 

В школі було проведено урок пам’яті, присвячений Івану Івановичу Руденку та всім воїнам, які віддали свої життя за мирне небо над нашою планетою.

 

Є різні погляди на події, які відбувалися в Чехословаччині в 1968 році. Але ми схиляємо свої голови перед солдатами, які були вірні своїй військовій присязі і чесно виконували свій солдатський обов’язок. Одним з таких солдатів був і наш земляк Іван Іванович Руденко, який навічно залишився 19-річним.

 

Падали хлопці на далекій чужій землі, а в них на м’яких долонях лінії життя такі довгі і прекрасні. Разом з ними пішло в небуття чиєсь щастя, разом з ними загинули ще ненароджені діти. Але вони живуть у пам’яті бойових друзів, продовжують усміхатися із світлин в солдатських альбомах.

 

 

З болем в серці, з тривогою за завтрашній день ми говоримо про події, які відбуваються сьогодні на сході нашої рідної країни. Не хочеться вірити в те, що зовсім недалеко від нас зараз іде війна. Іноді це здається просто страшним сном, але там гинуть наші солдати, гинуть мирні жителі.

 

Частина заходу була присвячена вшануванню пам’яті наших земляків, які загинули під час проведення антитерористичної операції: Шингуру Дмитру Васильовичу, Корнєву Артему Ігоревичу, Соловйову Роману Юрійовичу.

 

Всіх присутніх до глибини душі схвилювали слова, з якими до них звернувся Лапшунков Олександр Васильович. Його слова були пронизані вірою в те, що в нашій країні запанує мир, і що жахи всіх війн, які довелось пройти йому та його бойовим побратимам залишаться в далекому минулому.

 

В своєму виступі Ходус Наталя Петрівна подякувала ветеранам за активну життєву позицію, допомогу школі та побажала всім присутнім миру.

 

Світлу пам’ять воїнів, які віддали свої життя, увійшовши у безсмертя, вшанували болючою хвилиною мовчання.

 

Після закінчення уроку пам’яті було проведено традиційні змагання з баскетболу. В змаганнях брали участь 3 учнівські команди 8-9 класів та команда вчителів школи. Призові місця визначалися лише серед учнівських команд. Гра проходила дуже цікаво та напружено. Кожне попадання в кільце викликало бурю позитивних емоцій серед вболівальників. І звичайно ж, навпаки, кожна невдача засмучувала глядачів. Найбільшу зацікавленість викликали змагання між учнями та вчителями.

 

Команду вчителів склали: Сидоренко Олександр Анатолійович (вчитель фізичної культури), Камінський Василь Григорович (вчитель трудового навчання), Бєліков Максим Юрійович (вчитель англійської мови). Цього дня вони стали справжніми героями тарасівських дітлахів. А перемогу у змаганнях завоювала команда учнів 9 класу на чолі з Гордійчуком Сергієм. Переможці отримали нагороду – баскетбольний м’яч та солодкі призи, всім учасникам змагань також було вручено грамоти та солодкі призи. Допомогу в організації проведення цього заходу надали приватні підприємці Суходоля Геннадій Вікторович та Сніжко Ігор Михайлович. Ветерани локальних війн та шкільна родина Тарасівської школи щиро дякують їм за доброчинність.

 

Шановні наші гості, Святославе Олександровичу, Володимире Володимировичу, Олександре Максимовичу, Леоніде Михайловичу, війна навчила Вас цінувати дружбу, порядність, саме життя як найбільшу цінність. І сьогодні Ви не втратили вміння дружити, допомагати, співчувати, любити, чесно виконувати свій громадянський обов’язок. Безмежна вдячність Вам і низький уклін.

 

Заступник директора школи
Доля В.П.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)