Чому у жителів Воскресенської ОТГ з кранів тече руда вода? Есть видео

2 Травня в 09:38  0  745

На районіЧому у жителів Воскресенської ОТГ з кранів тече руда вода?

Нещодавно у мережі з'явилися дописи від жителів Воскресенки, що активно висвітлювали питання рудої води, якою вони мали користуватися.

 

Місцеві жителі повідомляють, що це джерело їх питної води, тому, відповідно, запитують як мають споживати справжню небезпечну "фанту" з кранів?

 

На питання жителів відповідає голова Воскресенської ОТГ Микола Гузенко.

 

- Аналізи води постійно моніторяться, але й так буває. Просто у воді, яку споживають наші жителі підвищений вміст металів. Це природне явище! Зрозумійте, коли ми використовуємо воду, вона, піднімаючись з глибин, сполучається з киснем і стає рудого кольору. Ми завжди проводимо всі можливі заходи з очищення, які від нас залежить. Гарним виходом із ситуації, що склалася було б становлення станції обеззалізнення води, як, приміром, у м. Пологи, та у нас не одне місце її забору. На сьогодні маємо до десятка скважин, тому на кожну встановити таку станцію дуже дороге задоволення. Мова йде про колосально високі суми затрат - говорить Микола Іванович.

 

Жителі села Воскресенка та села Кінські Роздори говорять про те, що вже не вперше спостерігають таке явище, яке повторюється з відносною періодичністю.

 

Як варіант виходу з даної ситуації, сільський голова радить людям встановлювати індивідуальні фільтра для очищення питної води.

 

Наступною причиною такого явища голова називає початок сезону поливів, бо "якщо йде розбір води з однією швидкістю, вона доходить до споживача прозорою, а якщо швидкість потоку води починає різко збільшуватися, металовмісний осад, який накопичуються на трубах водогону, виходить на поверхню разом з водою" - пояснює голова Воскресенської ОТГ.

 

Про аналогічну проблему з поливами говорять і у в селі Пологи, звідки нещодавно також були повідомлення про водопровідну воду рудого кольору. В с. Пологи з настанням сезону поливів, вода у кранах деяких людей і зовсім пропадає і не на один день - повідомляють у сільській раді.

 

У селах проводять роз'яснювальні роботи стосовно здійснення поливів та використання питної води, бо, за словами сільських голів, якщо громадяни не будуть свідомими, проблема з водою може категорично загостритися.

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
4
Сміх
23
Жах
19
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)