Врятували рибака, який провалився під лід Есть фото

2 Грудня 2016 14:55  0  2260

Знай нашихВрятували рибака, який провалився під лід

Перший день відпустки і врятував життя. Це про учасника АТО, пологівця Олексія Осадчого. Він служить за контрактом, а зараз приїхав додому на декілька днів у відпустку.

Олексій розповів, як в перший день відпустки вийшов на Бублик прогуляти свого бойового побратима – пса Цезаря, і став очевидцем, як на ставку рибалка провалився під лід. Доводилося рятувати горе-рибака. Про це ж нам розповіли і пологівські рятувальники, коли вони приїхали на місце події, рибалка вже був у безпеці.


Вранці, 29 листопада, чоловік похилого віку рибачив на Бублику, але лід ще занадто тонкий, тому рибак просто провалився у воду. Благо, що глибина була не великою, він був десь по груди у воді. Поряд були люди, які витягли чоловіка із води, один із них учасник АТО Олексій Осадчий, який поруч вигулював собаку, - розповів рятувальник Валерій.


Від госпіталізації рибалка відмовився, але поскаржився на те, що трохи крутиться голова. Працівники ДСНС посадили постраждалого в машину і відвезли додому.


Ось так, Олексій та його пес стали рятівниками! До речі, за словами Олексія, його собака вже не раз рятував життя його побратимам в зоні АТО. Адже пес супроводжує свого господаря навіть на війну, вони служать тільки удвох. Знаємо, що Цезаря нашому земляку подарували також на війні, коли він проходив службу по мобілізації. Йому вже півтора роки.

 

Рятівники ДСНС у Пологівському районі дякують чоловікам за швидке реагування, а пологівців закликають не виходити на лід! Він ще занадто крихкий! Будьте обережні і бережіть своїх дітей!

 

#foto#

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)