Мінрегіон хоче, щоб водії в Україні розверталися по-новому

22 Травня в 08:47  0  2233

АвтоМотоМінрегіон хоче, щоб водії в Україні розверталися по-новому

На дорогах пропонують облаштувати однорівневі безпечні розвороти

 

У Мінрегіон України запропонували будувати ліві повороти на одному рівні на трасах. Це, на їхню думку, позитивно вплине на безпеку і зменшить ризики ДТП.

 

Безпечні ліві повороти на трасах - важлива пропозиція змін до державних будівельних норм щодо доріг загального користування. Ліві повороти через зустрічний потік машин наразі вважають одними з найнебезпечніших, переконані у Мінрегіоні.

 

- Ми пропрацьовуємо ідею щодо влаштовувати на ділянках доріг з інтенсивністю до 11 тис. машин на добу, безпечні ліві повороти в одному рівні, - розповідає заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе. - Завдяки додатковому місцю з лівого боку проїзної частини автомобілі матимуть можливість безпечно маневрувати.

 

Згідно з підрахунками експертів, це рішення на 50% зменшить кількість ДТП на таких ділянках трас. Зменшаться затори на цих ділянках доріг, загалом підвищиться безпека руху. Така практика вже розповсюджена у багатьох країнах Європи та світу. Зокрема, США та Італія використовує таку схему.

 

Однорівневі безпечні розвороти пропонують облаштовувати на дорогах із трафіком до 11 тис. авто на добу. Навантаженіші траси планують й надалі конструювати з багаторівневими розв'язками і розворотами.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

13
Супер
7
Сміх
5
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_040619_1.jpg

 

oez_robota_040619_2.jpg

 

oez_robota_040619_3.jpg

Пологи (г.)