Пологівці, доєднуйтесь до "Розумного міста" та використовуйте можливість!

19 Листопада в 13:52  0  773

Події містаПологівці, доєднуйтесь до "Розумного міста" та використовуйте можливість!

Вже третій тиждень місто Пологи є у списку “Розумних” міст України.

 

Міська рада приєдналася до всеукраїнського інтернет-проекту і тепер у пологівців є можливість користуватися зручним електронним порталом та активніше взаємодіяти з управлінським корпусом міста.

 

В онлайн-режимі тепер можна повідомляти про проблеми у сфері житлово-комунального господарства, вказувати про свої потреби чи пропозиції, а чиновникам активніше на них реагувати.

 

В Пологи приїхали спеціалісти, які провели семінар-навчання для працівників міської ради, для депутатів, тобто для тих, хто представляє сьогодні владу. Ми підписали тристоронній меморандум між міською радою, громадською організацією “Самооборона”, яка виступає гарантом контролю з боку громади і представниками фірми, що організовує проект”, - розповів міський голова Юрій Коноваленко.

 

 

На інтернет-сайті містяни зможуть дізнатися новини, побачити чим живе сьогодні міська рада, виконком, депутати.

 

Є можливість в електронній формі залишити звернення, наприклад, в розділі “Дефекти ЖКХ”, взяти участь в опитуванні, проглянути розділ “Електронні закупівлі”, що здійснюються через систему “Прозоро”.

 

На черзі розробляються розділи “Відкритий бюджет”, де пологівці зможуть побачити електронні фінанси, тобто кожен платіж міськради, що проходить через казначейство.

 

Міститься на сайті і “Реєстр ліків”, тут буде вказуватися черга людей, котрі згідно закону мають право на отримання безкоштовних ліків та дізнаватися інформацію, що стосується таких моментів.

 

Так само і в розділі “Донорство крові” можна буде залишити інформацію про потребу у здачі крові та подивитися кому вона необхідна”, - розповідає секретар ради Людмила Сова.

 

Перші тижні роботи сайту показують, що на сьогодні вже є близько 40-ка користувачів інтернет-майданчику.

 

Найбільш активними наразі є депутати міської та районної рад.

 

Найбільше звернень саме в частині проблем  ЖКГ.

 

Наприклад, останнє звернення залишила пологівчанка Юлія Бортнік, яка вказує:

 

На 5 поверсі знаходиться люк-вихід на горище, з горища вихід на кришу. Двері з горища на кришу відсутні вже понад 3 роки. При проливних дощах, вода затікає на горище і кожного разу понад 2 відра води витікає з люка на площадку., взимку на горищі лежить сніг. Через це постійна волога на горищі, в квартирі під стелею «цвітуть» шпалери. Люк щільно не закривається, з нього без кінця сиплеться пір'я голубів і послід на площадку під наші двері.8 років тому за свій рахунок я вже перекривала кришу. Зверталась з заявами до КУП "Житло-Сервіс" 28.10.2015 року та 16.05.2016 року, але реакції ніякої.”

 

Як зазначає Юрій Коноваленко, міська рада та “Житло-Сервіс” знають про більшість звернень без сайту, але тепер за допомогою «Розумного міста», пологівці зможуть дізнаватися в онлайн режимі, як триває хід справи та чи виконуються якісь дії.

 

Перевіряти і самостійно дописувати.

 

Тобто тут все видно: які заявки прийнято, які на черзі виконання, які в процесі, які вже виконано. Пологівці зможуть більше контролювати та слідкувати за ходом справи і давати свою оцінку результатам. Люди зможуть побачити і підтвердити, або вказати, що не зроблено” - зауважує мер.

 

Найголовнішим плюсом у появі такого інтернет-майданчику в міськраді вважають розділ “Петиції.”

 

 

Людмила Сова пояснює яка від того користь:

 

“Кожен пологівець може викласти в петиції, тобто зверненні, свої пропозиції, потреби чи якийсь проект. Наприклад: побудувати у певному місці дитячий майданчик. Якщо ця електронна петиція за 3 місяці набере 100 підписів від інших користувачів сайту, жителів Поліг, то депутати на сесіях, комісіях розглядають її і голосують за її виконання”.

 

Пологівці поки не наважуються на першу петицію, тому кожен із Вас може стати першопрохідцем.

 

Для того, щоб доєднатися до «Розумного міста» необхідно зайти на сайт http://www.rozumnemisto.org/pology та зареєструватися.

 

Автор: Катерина НІКОЛАЄВА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

agroglobal.jpg

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)