«Розсекречений секрет» довголіття Олексія Лободи Есть фото

17 Жовтня 2013 09:30  0  1888

Особистість«Розсекречений секрет» довголіття Олексія Лободи

Минулого четверга свій 90-річний ювілей відзначив ровесник Пологівського району, ветеран Великої Вітчизняної війни, колишній розвідник Олексій Лобода.


Газета із задоволенням привітала ветерана з ювілеєм та попросила поділитися секретом свого довголіття. Секрет виявися надзвичайним та гідним наслідування!


Ми познайомилися з Олексієм Тимофійовичем ще у травні цього року, коли в рамках редакційної акції «Історії в медалях» відвідували ветеранів ВВВ та вручали їм продуктові набори. Олексій Лобода – приклад справжнього чоловіка, батька, дідуся, людини, мудрість якої та погляд на життя захоплюють. Він був нагороджений орденом «За мужність» та численними медалями, має двох дітей та вісім онуків. Розповідь про подвиги ветерана була опублікована ще у номері від 8 травня.


У святковий день свого ювілею Олексій Лобода приймав численні привітання від рідних та близьких. Зустрівшись із Олексієм Тимофійовичем ще раз, ми поцікавилися його рецептом гарного самопочуття, здоров‘я та довголіття. І були вражені тим, наскільки цілеспрямованим та вимогливим до себе є дідусь Олексій.


Про секрет довголіття Олексія Лободи читайте у свіжому номері «Районки»

 

 


Фотограф: Наталя НЕДЯЛКОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)