Юрій Коноваленко видав розпорядження щодо карантинного режиму у громаді

17 Березня в 12:24  0  4222

Події містаЮрій Коноваленко видав розпорядження щодо карантинного режиму у громаді

З 18 березня у Пологівській ОТГ не працюватимуть базарі та магазини, окрім продуктових та непродуктових, що реалізують товари першої необхідності

 

Розпорядження міського голови

16.03.2020 № 63

 

Заходи превентивного характеру, пов’язані з реалізацією
карантинного режиму на території Пологівської
міської об’єднаної територіальної громади


1. Заборонити проведення на території громади усіх масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи міської ради.

 

2. Заборонити роботу закладів культури, дитячих розважальних центрів, торгово-розважальних закладів, спортивних комплексів, спортивних залів.

 

3. Заборонити роботу агропродовольчих та торговельних ринків, об’єктів громадського харчування (окрім приготування їжі за індивідуальним замовленням особи з наступною її доставкою).

 

4. Заборонити роботу усіх магазинів, крім продуктових та непродуктових, що реалізують товари першої необхідності (у тому числі засоби особистої гігієни, миючі та дезінфікуючі засоби) на території громади.

 

5. Максимально обмежити пересування населення між населеними пунктами громади, а також пересування в громадських місцях без крайньої потреби.

 

6. Посилити проведення дезінфекційних заходів у транспортних засобах загального користування, місцях масового перебування людей.

 

7. Заборонити проведення прийому громадян посадовими особами міської ради, підвідомчих підприємств, установ, організацій.

 

8. Посадовим особами міської ради, підвідомчих підприємств, установ, організацій (роботодавцям):
- запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань;
- максимально провести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій та технологій;
- запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику самостійно або у сім’ї (близькому колі спілкування) є такі особи;
- передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливості здійснювати кварцування;
- запроваджувати режим роботи на умовах, скороченого та неповного робочого часу з урахуванням вимог, визначених законодавством, а також максимально сприяти реалізації права працівників на отримання, за їх проханням, оплачуваних відпусток та відпусток без збереження заробітної плати, що надаються працівникам в обов’язковому порядку, та відпустки без збереження заробітної плати, якi надаються за угодою сторін у порядку, визначеному законодавством.

 

9. КП «Пологівський ЦПМСД», КУ «Пологівська залізнична лікарня» ПМР:
- розробити та довести до відома пацієнтів рекомендації щодо обмеження здійснення планових візитів та їх здійснення за попереднім погодженням з сімейним лікарем у телефонному режимі;
- посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням з питань дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараження короновірусом;
- провести інвентаризацію апаратів штучної вентиляції легенів;
- забезпечити засобами індивідуального захисту персонал закладу.

 

10. Пологівська райстоматполіклініка ПМР:
- максимально призупинити плановий прийом громадян;
- довести до відома пацієнтів рекомендації щодо обмеження здійснення планових візитів, розмістити у доступних місцях телефони для зв’язку пацієнтів з гострими больовими симптомами з черговим лікарем.

 

Начальник відділу з правового забезпечення Ю.КУЛИК

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

22
Супер
12
Сміх
77
Жах
29
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)