Розпочався капітальний ремонт дороги з Поліг до Токмака. Чому одну й ту ж ділянку ремонтують двічі? Есть фото

14 Червня 2021 13:16  0  2437

На районіРозпочався капітальний ремонт дороги з Поліг до Токмака. Чому одну й ту ж ділянку ремонтують двічі?

Перед вихідними пологівці стали свідками, як на автошляху Т0401, у напрямку до Токмака, працюють геодезисти. Фахівці оцінювали стан дорожнього покриття від переїзду на замовлення виконавців ремонтних робіт.


Сьогодні, 14 червня, на тому місці технікою почали знімати асфальтне покриття. Водіїв справедливо зацікавили дії ремонтників, адже тільки минулого року на тому місці поклали новенький асфальт.

 

Тендер на ремонт ділянки дороги від переїзду (Тарасівського повороту) до Токмака виграла компанія ТОВ “Альтком”, яка і проводить там ремонт. Замовники - Служба автомобільних доріг України. Саме вони визначили ділянку, на якій проводитиметься ремонт протяжністю 45 кілометри. Від переїзду і до виїзду з Токмака.

 

Паралельно буде проводитися капітальний ремонт дороги від меж Дніпропетровської області і Запорізької до Гуляйполя, це ще 18 кілометрів. Згідно проєкта роботи на цих ділянках дороги мають закінчитися в цьому році, - пояснив директор філіалу ТОВ Шляхове будівництво “Альтком” Микола Басістий.

 

 

Навіщо знімають асфальт, який поклали минулого року?

 


Частина дороги (2,5 км), на якій було раніше зроблено ремонт - не відповідає встановленим стандартам. Це тимчасовий тонкошаровий ремонт.


В цьому році ж виконується плановий капітальний ремонт цієї дороги.

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

51
Супер
12
Сміх
12
Жах
26
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)