Розенко розкритикував ідею підняття пенсійного віку

18 Листопада в 07:31  0  333

На Вкраїні та у світіРозенко розкритикував ідею підняття пенсійного віку

В нинішніх умовах тотальної бідності та низької тривалості життя в Україні піднімати пенсійний вік неможливо

 

Підняття пенсійного віку для українців у нинішній ситуації — необґрунтована ідея ні з фінансової, ні з політичної точки зору.

 

Про це у своєму Facebook заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, коментуючи зниження пенсійного віку в Польщі.

 

“Ось вам те, про що я говорю постійно, в тому числі деяким нашим ліберальним популістам, а також експертам МВФ. Підняття пенсійного віку в нинішній ситуації абсолютно необґрунтована ідея ні з фінансової, ні з політичної точки зору. В нинішніх умовах тотальної бідності та низької тривалості життя в Україні піднімати пенсійний вік неможливо”, – заявив віце-прем’єр.

 

За його словами, в Україні завжди знайдуться політичні сили, які виставлять “на щит” ідею зменшення пенсійного віку й після перемоги на виборах таки зроблять це.

 

“Пенсійна реформа – це не підняття віку, а структурні зміни самого принципу пенсійного страхування, поступовий перехід від повністю збанкрутілої солідарної системи до трирівневої моделі (солідарна, накопичувальна, недержавна) пенсійного страхування!” – додав Розенко.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)