Роздорівці: ми не знаємо, що відбувається в селі Есть фото

17 Березня в 09:47  0  1004

На районіРоздорівці: ми не знаємо,  що відбувається в селі

Вже більше року на території району існує Воскресеньска об’єднана територіальна громада. Минулого року бюджет громади склав 36 млн. грн., які мали бути освоєні. Що саме було зроблено і скільки коштів виділено на благоустрій села Кінські Роздори, яке увійшло до громади на рівноправних з Воскресенкою правах? Роздорівці наприкінці минулого року забажали звітності про пророблену роботу від сільського голови об’єднаної громади Миколи Гузенка, однак тримали письмову відмову, в якій зазначено, що звіт відбудеться по закінченні календарного року. Наступив 2017-й, селяни дочекалися весни і знову зажадали звіту. Минулого тижня Микола Гузенко завітав до Роздор, де в актовому залі сільської ради провів зібрання з мешканцями села. Захід виявися довготривалим та пройшов на емоціях.

 

Колись найпалкіші прихильники об’єднання Чапаєвки (сьогодні Воскресенки) та Кінських Роздор у єдину громаду розчарувалися у ній сьогодні. Говорять, насправді вийшло не так, як обіцяли. На керівних посадах – чапаєвці, більшість важливих робіт проводиться у Воскресенці, а самі мешканці Роздор не мають жодної уяви про роботу керівництва громади, про проекти та ті 36 млн. грн., які були в бюджеті. Окрім цього після об’єднання ставку податку на землю підняли у 8 разів, люди зверталися у податкову та прокуратуру, наймали адвоката, але ставка не змінилася. Скаржаться роздорівці і на те, що рішення сесійних засідань не доводяться до люду і взагалі замість двох вибулих депутатів із Кінських Роздор, нових не було обрано, хоча цього вимагає закон. Ці проблеми, за словами, селян не останні.

 

Детальніше про звіт голови Воскресеньскої об’єднаної територіальної громади, проблемні питання, які задавали роздорівці, та відповіді на них читайте у свіжому номері Газети у майбутню середу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

evrostil_neww.jpg

Тисни сюди

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)