Ровесниця Пологівського району, Октябрина Пономаренко, фарбує губи та у майбутнє дивиться з позитивом

20 Вересня 2013 12:29  0  2470

ОсобистістьРовесниця Пологівського району, Октябрина Пономаренко, фарбує губи та у майбутнє дивиться з позитивом

У цьому році відсвяткувала свій 90-річний ювілей моя «молода» бабуся Октябрина Гаврилівна Пономаренко. Вона – істинна жінка! Завжди енергійна, життєрадісна, ніколи ні на що не скаржиться, любить співати, розповідати дотепні гуморески, одним словом – душа компанії. ЇЇ молодому виглядові інколи навіть заздрять молодички, і, дивуючись запитують: «Ви вже на пенсії?». Октябрина Гаврилівна вправно володіє усіма жіночими хитрощами – робить масочки (для обличчя, волосся), гімнастику (інколи й на городі, з сапою) та дотримується дієт. І все це заради краси. Вважає себе сучасною та модною жінкою. Слідкує за усім: життям людей, держави, модними тенденціями, а тому розуміє сучасну молодь. 

 

Запитую: «Що допомагає Вам жити, що додає життєвої енергії?» Октябрина Гаврилівна відповідає: «Мої діти, онуки та гарні стосунки в родині, де всі люблять одне одного та усім серцем підтримують». Ця жінка пережила біду, була й на війні, але живе вірою у краще, спогадами про світле і приємне.    Запам’ятались ті часи й тим, що тоді люди були щасливіші, забезпечені майже всім необхідним, роботою, де всіх поважали (наша героїня працювала старшою медсестрою у відділенні з переливання крові Пологівської ЦРБ). Згадується і яскраве життя, що вирувало у комуні «Авангард», де проживала тривалий час.

 

«Між тодішніми та сьогоднішніми людьми, – говорить Октябрина Гаврилівна, - велика різниця!» Раніше між людьми були співпереживання, чесність, усі були дуже дружні, як одна велика родина. А зараз… Усе тримається на грошах, усіма правлять «ВОНИ». Люди не помічають найпростішого щастя. 

 

Головне для Октябрини Гаврилівни – це вести здоровий спосіб життя. Дивитись на все з позитивом і жити в постійному русі. Це дуже мила та приємна, відкрита душею жінка, завжди у випрасуваному одязі, із зачіскою та макіяжем, у літню погоду носить різні капелюшки, намисто, окуляри від сонця. Погодьтесь, що не кожен у 90 років буде так стежити за собою та носити різні аксесуари. 

 

Ритм життя у нашої героїні дуже насичений. Вдень Октябрина Гаврилівна завжди собі виділяє обідню годину спокою – відпочиває. А весь останній час – у роботі, бо це свого роду «зарядка». «Це й підтримує форму в тонусі, і завжди чистота й порядок у дворі, у домі. До всієї роботи ставлюсь з великою любов’ю!» – із захопленням розповідає жінка.

 

Секрет молодості Октябрина Гаврилівна розкрила й нам, сучасним жінкам, нашій молоді. Він полягає в тому, щоб завжди стежити за собою, своїм здоров’ям, бачити красу та черпати натхнення у всьому! У будь-яких ситуаціях не опускати руки, йти вперед, до своїх цілей і тільки з позитивом. Ну, і, звичайно ж, не забувати про те, що «ТИ – ЛЮДИНА»! Ніколи не забувайте про елементарні людські якості доброту, чесність, справедливість, повагу до літніх людей. Ніколи не проходьте повз чужу біду, любіть себе, своє місто, свою Батьківщину!

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)