У циганів Пологівщини народилася «Ромська мрія»

5 Квітня в 07:16  0  919

Події містаУ циганів Пологівщини народилася «Ромська мрія»

На Пологівщині починає свою діяльність Громадська організація «Ромська мрія».

 

Ідея створити ГО «Ромська мрія» прийшла жінці, яка кілька років тому опинилася у складних життєвих обставинах. Серйозна хвороба, складна операція, тривалий і нелегкий період реабілітації - створили круті повороти долі 56-річної Тамари Савченко. Подолавши хворобу і слабкість, переживши безгрошів’я і психологічну тугу, жінка не зламалася. Навпаки - знайшла в собі сили мріяти і творити добрі справи.

 

 

- Життєві труднощі нас роблять сильнішими, - розповідає Тамара Савченко, голова ГО «Ромська мрія». – Кожен, хто переживає лихі дні у житті, потребує протягнутої руки допомоги небайдужих людей. Я сама пережила важкі часи і без добродіїв, які вчасно надали допомогу, не знаю як жила б нині. Тому й вирішила створити організацію, завдяки якій буду спроможною робити корисні, добрі справи для нужденних.

 

Так як Тамара Петрівна людина циганської національності і мешкає серед переважно ромського населення нашого міста, то й направлення організації обрала відповідне.

 

За словами очільниці, новостворена організації має певну мету і напрямки роботи. Першочергово це - об’єднання на громадських засадах ромського населення Пологівського району для активізації життя ромів. Працюватимуть громадські активісти у таких напрямками: пропаганда підвищення культурного рівня населення у побуті, боротьба із байдужістю і лінню у повсякденному житті, участь у вихованні дітей та юнацтва, підтримка спорту, підвищення правосвідомості населення, здійснення та захист прав і свобод, задоволення суспільних, економічних, соціальних, культурних, екологічних та інших інтересів громадян, зокрема, національної меншини – ромів при здійсненні своїх прав.

 

Не дарма експерти говорять, що Громадські організації і громадські діячі роблять щось таке, чого не роблять інші. Хіба можна з ними не погодитись?!

 

- Нині населення національної меншини – ромів є найбільш непристосованим до життя у нових економічних умовах після проведення певних реформ у державі через свою необізнаність у сфері економіки, права, реформаторських напрямків розвитку нашої держави, - зауважує Тамара Савченко. - Це населення є найбільш вразливим і потребує особливої уваги, організації його буття, проведення його виховної роботи та формування свідомості, залучення до сфер управлінської діяльності міста та району, тобто здійснення організаційних заходів та певної уваги з боку держави.

 

Засновниця впевнена, що створена громадська організація може бути тією ефективною пов’язуючою ланкою між органами місцевого самоврядування, органами управління, які розташовані на території міста та ромським населенням в різних питаннях повсякденного життя ромського населення.

 

- Поміж іншим, для підтримки існування цієї потрібної для ромів організації, увага з боку органів влади є тим стимулом, який надасть можливість розвитку цього громадського починання і активної роботи цієї організації та її членів, - говорить Тамара Савченко.

 

Щороку 8 квітня відзначається Міжнародний день ромів. Керівник громадської організації "Ромська мрія" вітає всіх ромів Пологівщини із святом. Щиро бажає міцного здоров'я, достатку і злагоди у родинах!".

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Володимир Безіменний   alt 05.04.2018 12:33
А де зареєстрована Громадська організація «Ромська мрія» і, якщо зареєстрована- за якою адресою?
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Пологи (г.)