Що відбувається в Гуляйпільській ЦРЛ? Есть видео

22 Лютого в 09:04  0  1668

Новини ГуляйполяЩо відбувається в Гуляйпільській ЦРЛ?

У січні постало питання про зміну головного лікаря у Гуляйпільській ЦРЛ. Тоді заяву на конкурс подав лише один лікар — пологівчанин Романько Віталій. Частина колективу лікарні була проти, виконуючий на той момент обов'язки головний лікар коментувати ситуацію відмовився через проходження курсів та відсутність на робочому місці.

 

18 лютого відбулося чергове засідання конкурсної комісії, на якому члени її мали визначитись: допускати Романька Віталія до конкурсу чи ні. Варто врахувати, що він один, хто подав на розгляд всі потрібні документи.

 

Голова комісії Каткова Любов Єгорівна висловила недовіру до двох документів, стосовно Віталія Романька.

 

Сертифікат з організації управління охорони здоров'я перестав бути дійсним у 2013 році. Проходити нові курсі лікар розпочав з 1 лютого 2020 року. Але дати закінчення циклу в довідці Віталія, прикріпленої до заяви та листа із Запорізької медичної академії — не зійшлися: у першому вказана дата 3 лютого (тобто курс тривав 2 дні), а в другому — 3 березня.

 

Звичайно, в одному із документів є помилка. Та чи може це бути причиною не допускати Віталія до конкурсу?

 

До конкурсу, зі слів голови комісії , не допускають Романька Віталія через те, що в нього немає документа, підтверджуючого сертифікацію за спеціалізацією «Організація та управління охороною здоров’я».

 

Сьогодні до претендента на вакантну посаду директора закладу охорони здоров'я та конкурсної пропозиції є такі вимоги: Вища освіта ІІ рівня за ступенем магістра та спеціальністю галузі знань «Охорона здоров’я» з наступною спеціалізацією з «Організації і управління охороною здоров’я».

 

Коротко кажучи, Віталій Романько не може взяти участь в конкурсі, допоки не надасть комісії всі необхідні документи.

 

Спираючись на закон, але не порозумівшись з присутніми — голова комісії Любов Єгорівна підсумувала:

 

“Подавайте, будь ласка, на районну раду, нехай мене знімають з посади голови комісії. Вибачте, в мене купа своєї роботи. Не вмієте розмовляти — до побачення”.

 

Присутні, а власне члени комісії, активісти та жителі, яким не байдужа доля лікарні — залишись невдоволені. Про це може сказати пост у Фейсбуці гуляйпільської активістки Тетяни Рябко. В кінці вона додала прямий ефір одного з присутніх, Ярослава Хоменка, вказавши, що ефіру на РДА Гуляйпілля досі, чомусь, немає.

 

Відеозапис засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Гуляйпільська центральна районна лікарня" ГРР з'явилося на сайті сьогодні, 21 лютого об 11 годині ранку. Засідання, нагадаємо, відбулося 18 лютого.

 

 

Тепер активісти та небайдужі чекають на візит народної депутатки Марини Нікітіної, який запланований на вівторок, 25 лютого. В рамках нього хочуть поставити питання про законність та розібратися, як вчинити краще для громадськості? Відразу після того — відбудеться заключне засідання, на якому буде вирішено: приймати документи на конкурс чи ні.

 

Окрім того Тетяна Рябко закликала зібратися біля КСК"Сучасник" всіх жителів громади, представників влади, та голову конкурсної комісії, щоб “висловити власну думку і вимоги з цього приводу”.

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
9
Сміх
13
Жах
25
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)