Для тимчасового працевлаштування громадян на громадські роботи Пологівські роботодавці створили нові робочі місця

19 Вересня в 09:24  0  1304

На районіДля тимчасового працевлаштування громадян на громадські роботи Пологівські роботодавці створили нові робочі місця

Пологівська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості багато років співпрацює з владою та роботодавцями в питаннях організації та проведенні громадських та інших видів тимчасових робіт, тим підкреслює важливість цієї діяльності як для населення, роботодавців, так і для громад в цілому.

 

За участю безробітних громадян успішно проводяться тимчасові роботи соціальної направленості, які дозволяють органам місцевої влади та самоврядування вирішувати першочергові соціальні проблеми. З початку поточного року Пологівською районною філією укладені 9 договорів про організацію громадських робіт, в тому числі з однією об’єднаною громадою, на виконання яких роботодавцями було створено 60 нових робочих місць. До участі у суспільно корисних роботах в цьому році вже залучено 481 громадянин.

 

Люди, працюючи на тимчасових робочих місцях, мали змогу повернутися до продуктивної праці, отримувати заробіток. Для багатьох при успішному виконанні робіт така робота стала постійною.

 

Учасники виконували роботи з благоустрою та озеленню території, зон відпочинку; допомагали населенню в оформлені субсидій; надавали допомогу сім'ям, члени яких загинули, постраждали чи є учасниками військових дій, виконували підсобні роботи з ремонту об’єктів соціальної сфери, тощо.

 

Законодавчо громадські роботи є видом тимчасової зайнятості, при яких враховується робочий і страховий стаж, здійснюється оплата праці за фактично виконану роботу та зберігаються всі соціальні гарантії. В цей же час безробітним продовжує виплачуватися допомога по безробіттю, якщо, відповідно, вона їм належить.

 

Громадські роботи - це свого роду додатковий заробіток.

 

Запрошуємо роботодавців до співпраці з питань організації та проведення оплачуваних громадських робіт, спрямованих на соціальний розвиток району та пом’якшення соціальної напруженості на ринку праці.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
2
Сміх
12
Жах
16
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)