У Роздорах відроджують футбол Есть фото

18 Вересня 2012 12:38  0  3077

Народна новинаУ Роздорах відроджують футбол

У селі Кінські Роздори відбулось футбольне свято. До цього дня готувалися завзято, адже подія відбувалася у річницю визволення села від німецько-фашистських загарбників. У Роздорах був реанімований сільський стадіон, на якому викосили футбольне поле, зробили розмітку... На пофарбованих воротах з'явилась нова сітка, яку подарував депутат Запорізької обласної ради від «Партії регіонів» Віктор Межейко.

 

На полі зустрілися дві команди - юнацька у складі учнів 9-11 класів Кінськороздорівського НВК та команда «старійшин», яку очолив її капітан, вчитель фізичного виховання Сергій Харь. На цей матч із задоволенням приїхали гравці колишньої футбольної команди з Маріуполя, Запоріжжя, Поліг.

 

Головним суддею матчу був призначений Сергій Зубенко. Першими рахунок відкрили старші гравці з удару Володимира Семака, а незабаром отримали автогол у свої ворота.

 

 

Ще два голи забили до воріт юнацької команди Віктор Кулініч та Михайло Бажанов. Молодь не поступалася талановитим футболістам і у відповідь Микола Ковердій забив два голи. Таким чином рахунок зрівнявся - 3:3, після чого суддя призначив пенальті.

 

В результаті результативних одинадцятиметрових перемогу отримали «старійшини». Це приємно, але головне, що на цей матч зібрались представники різних вікових категорій села, спілкувались, хвилювались, отримали позитивні емоції. Колишні гравці згадали свої молоді роки, а молодь показала свої вміння і досягнення.

 

Після завершення захоплюючого двобою сільський голова Олександр Захряпа вручив переможцям кубок і подарунки кожному учаснику обох команд. Олександр Григорович зазначив: «Я ніколи не думав, що буду так хвилюватись за гравців.

 

Висловлюю сподівання, що такі матчі стануть традиційними у Роздорах».

 

 


Прислал: Тетяна Василівна

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право на своё усмотрение блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. Если Вас не устраивает в чем-то опубликованный материал, выскажите своё мнение в комментариях. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу rayonka@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон, email и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  дсп 18.09.2012 18:56
Приємно читати такі новини, коли оживає спортивне життя села, молодь буде цікавитися не тільки пивом, не знаючи, куди себе подіти від нудьги. Ця новина викликала декілька запитань. Де знаходиться цей стадіон? Команда з Кінських Роздорів змагається (чи буде змагатися) на першість району?
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)