Звернення до президента: пологівські депутати проти “ринку землі”

4 Грудня в 14:26  0  1266

Події містаЗвернення до президента: пологівські депутати проти “ринку землі”

Вчора, 3 грудня, відбулася позачергова шоста сесія Пологівської міськради. Підставою стало звернення депутатів фракції “Наш край” до громадян міста, депутатів Пологівщини, Президента, Прем'єр-міністра та Верховної Ради. Звернулися із незгодою про впровадження “ринку землі”.

 

13 листопада в першому читанні Верховною Радою було прийнято рішення про запровадження так званого “ринку землі”. Незважаючи на те, що більшість українців не підтримують законопроєкт у тому вигляді, у якому він є зараз та на спротив органів місцевого самоврядування, акції протесту фермерів, громадян України, громадських організацій та інших.

 

“Наша фракція не проти ринку землі. Але цивілізованого, з великими обмеженнями. З такими, як покупка української землі тільки тими, хто на ній працює: громади або державний земельний банк, які можуть здати в оренду або продати землю фермеру. Та це ж не 200 тис. га в одні руки”, — коментує сесію Деркач Олександр, голова фракції Аграрної партії України в міській раді.

 

Розуміючи, що скоріш за все рішення буде ухвалено — люди вирішили гуртом напряму звертатися до влади.

 

На цій сесії депутати наголосили, що прибічники “ринку землі” просто замилюють очі метою, аби селяни мали можливість розпоряджатися власною землею самостійно. Насправді ж — “вільний ринок земель сільськогосподарського призначення” планують запровадити заради створення аграрного олігархату, а саме спродування родючого українського чорнозему іноземцям і перетворення селян на кріпаків.

 

Пологівські депутати одноголосно підтримали виступ депутатів фракції “Наш край”, а саме Віктора Бандурова.

 

Таким чином, депутати Пологівської міської ради підготували лист-звернення, адресований Президенту, Голові Верховної Ради та Прем'єр-міністру, у якому пояснюється позиція спротиву депутатів проти “ринку землі”.

 

Олександр Деркач згадує ваучери і їх долю: “Де є хоч одна проста людина, яка володіє заводом, фабрикою, або просто отримує дивіденди? Ми не хочемо такого фіналу для родючої української землі. Як би там не говорили, земля — не будинок.

 

Будинок завжди буде можливість відбудувати, а родючість землі, яку можна знищити недбалою обробкою та не перевіреними технологіями — не повернути”.

 

Нагадаємо, що сьогодні о 13:00 під Верховною Радою розпочалася нова акція протесту проти законопроєкту про ринок землі. Акція протесту “Ні безвідповідальному продажу землі!” буде безстроковою. Долучитися може кожен небайдужий. Про це повідомив голова громадської спілки “Аграрний союз України” Геннадій Новіков.

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

64
Супер
3
Сміх
7
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)