Наступний рік в Україні буде оголошено роком математики

3 Грудня в 16:24  0  588

ОсвітаНаступний рік в Україні буде оголошено роком математики

Про це повідомила міністерка освіти і науки Ганна Новосад під час презентації перших результатів міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018.


Причина такого рішення те, що, за результатами дослідження PISA-2018, школярі мають найгірші результати саме з цього навчального предмета.

 

"36% наших 15-річних учнів не досягають навіть базового рівня знання з математики. Тобто вони мають проблеми із завданнями, де потрібно використовувати прості стратегії розв’язування, процентні співвідношення, оперувати дробами й десятковими числами. Результати PISA-2018 показали, що ми маємо системно працювати над розвитком математичної грамотності в українських школярів", - розповіла глава Міносвіти.

 

За словами Новосад, попередньо президент Володимир Зеленський дав погодження. Наразі міністерство готує відповідний указ і план необхідних заходів.

 

Як повідомлялося раніше, під час зовнішного незалежного оцінювання з математики, яке відбулося 21 травня, не змогли скласти тест 18,17% учасників - тобто 28 215 випускників. Лише 98 змогли отримати максимальний бал. Загалом у ЗНО взяли участь 155,3 тис. учасників. 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
8
Сміх
11
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)