Коли будуть результати на декларації подані на субсидії

9 Червня 2015 12:00  0  3994

Запитай у "РАЙОНКИ"Коли будуть результати на декларації подані на субсидії

До редакції Газети звернулася пологівчанка Тетяна Хлопко з питанням:

 

"Скажіть будь-ласка коли будуть результати на декларації подані на субсидії і як нам повідомлять результати?"

 

Шановні читачі, якщо у вас виникають питання з оформлення субсидій чи заповнення декларацій, звертайтеся до управління за адресою: м. Пологи, вул. М. Горького, 30, або телефонуйте 2-28-89.

 

Міністерство соціальної України ініціює розробку і внесення на розгляд уряду змін до порядку заповнення та подання документів для призначення субсидій. Зокрема, планується уточнити поняття "достовірність поданих громадянами даних".

 

Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

 

Як інформує міністерство, буде запропоновано скасувати необхідність зазначення в деклараціях разових державних виплат - допомоги ветеранам Другої світової війни до 9 Травня, допомоги на поховання, засобів, що одноразово виплачуються матерям-героїням, і низки інших аналогічних виплат.

За словами міністра соцполітики Павла Розенка, програма надання субсидій буде відкоректована так, щоб із початком нового опалювального сезону, коли очікується нова хвиля звернень, органи соцзахисту працювали без збоїв.

 

Разом із тим, як зазначив Розенко, за перший місяць роботи нової системи в органи соцзахисту звернулися понад мільйон осіб.

 

"Це не стало для нас несподіванкою, ми готувалися до такого ажіотажу. Аналіз показує, що системних проблем із наданням субсидій в цілому по країні немає. Але в окремих регіонах проблеми очевидні, - є області, де субсидії призначені 5-7 відсоткам тих, хто звернувся", - зазначив міністр.

Тим не менш, за час дії нового порядку надання субсидій на урядову гарячу лінію з цього питання звернулося 107 тис. українців. Більшість скарг стосується відмови подати документи для призначення субсидій територіальними підрозділами соціального захисту та відмови у призначенні цього виду державної допомоги.

 

Крім того, за місяць виявлені певні проблеми щодо оперативності обміну інформацією з Державною фіскальною службою та житлово-комунальними організаціями. Однак, за словами заступника міністра соцполітики Віталія Мущіліна, зараз ця проблема починає вирішуватися.

 

"Тільки 15-20 відсотків декларацій про доходи громадян надійшли до органів соцзахисту заповненими без помилок", - зазнчив ще одне проблемне питання замміністр соцполітики Віталій Мущинін.

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)