У трійці лідерів кардинальні зміни

28 Березня 2019 16:50  0  1955

Рупор часуУ трійці лідерів кардинальні зміни

У Запорізькій області у президентських перегонах лідирують Юлія Тимошенко та Володимир Зеленський. Трійку лідерів замикає Юрій Бойко. Такі дані наводить ГО «Виборці за чесні вибори».

 

Серед респондентів, які братимуть участь у виборах, планують проголосувати за Юлію Тимошенко – 24,1%, за Володимира Зеленського – 18,6%, за Юрія Бойка – 15,4%.

 

Так званий «Свинарчукгейт» – гучний корупційний скандал в Укроборонпромі, завдав серйозного удару по рейтингу Президента. Мешканці області асоціюють Порошенка із війною, на якій він ще й наживається.

 

Намагаючись врятувати своє корупційне оточення, Президент щодня втрачає підтримку виборців.

 

Криза кампанії Порошенка відкриває Тимошенко та Зеленському можливість на фініші ще більше наростити підтримку виборців та мобілізувати прихильників.

 

Стрімке зростання рейтингу Юлії Тимошенко – результат того, що виборці бачать у ній президента, який, у першу чергу, здатний реально повернути мир в Україну, якісно змінити систему влади в країні, побороти корупцію, а також стимулювати стрімкий розвиток економіки. Немаловажним значенням є також величезний досвід держаного управління у кандидата Тимошенко.

 

За Тимошенко голосуватимуть ті, хто хотів би, щоб система якісно змінювалася. На чинного Президента таких очікувань не покладається. В Тимошенко бачать ту, яка може змінити систему. Зможе перетасувати владу так, що реально зміняться обличчя в цій владі, – наголошують експерти.

 

Виборці, які готові проголосувати за Юлію Тимошенко, наголошують, що жінка головнокомандувач не буде відправляти наших хлопців на смерть, не буде мародерствувати на крові. При Президенті Тимошенко перестануть гинути наші воїни. В Україну повернеться довгоочікуваний мир. Порівнюючи Тимошенко з видатними жінками Світу – Маргарет Тетчер та Княгинею Ольгою, виборці підтверджують потребу українського суспільства в одночасно турботливій та сильній жінці-берегині нації.

 

Міцність позицій Юлії Тимошенко соціологи бачать і в тому, що її прихильники мають високий рівень мобілізації та традиційно показують високу явку на виборах.

 

Що стосується Зеленського, у нього, незважаючи на доволі високі рейтинги, занадто молодий і недисциплінований виборець. Більше половини виборців Володимира Зеленського – це або молодь, або ті люди, які ходять на вибори не постійно. Цілком можливо, що виборець Зеленського просто не дійде виборчих дільниць. Крім того, прихильники Зеленського практично не готові стояти в черзі за право проголосувати.

 

Все це призводить до того, що людей, які вірять в те, що наступним президентом буде Тимошенко більше, ніж тих, хто вірить в перемогу Зеленського.

 

ГО «Виборці за чесні вибори» з 11 по 18 березня 2019 року провело опитування населення у всіх районах Запорізької області. Всього було опитано 1519 респондентів віком від 18 років і старше. Вибірка опитування репрезентує доросле населення області за основними соціально-демографічними ознаками. Метод опитування – індивідуальне інтерв’ю. Статистична похибка не перевищує 2,1%.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)