Почало діяти реорганізоване Гуляйпільське об’єднане управління Пенсійного фонду

10 Квітня в 14:56  0  538

Новини ГуляйполяПочало діяти реорганізоване Гуляйпільське об’єднане управління Пенсійного фонду

Територіальні органи Пенсійного фонду України продовжують реорганізовувати. Зміни настигли управління ПФУ в Гуляйпільському та Новомиколаївському районах.

 

Установи було об’єднано та злито в єдине Гуляйпільське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області. Новоутворене об’єднане управління почало свою діяльність 31 березня.


Начальник Гуляйпільського об’єднаного управління ПФУ Павло Науменко зазначив, що попереду чекає багато роботи та реалізація продуманої стратегії розвитку.


Реорганізація відбулась на виконання постанови Кабміну «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» від 21.12.2016 р. № 988, яку прийнято на засіданні Уряду.


Також скорочено чисельність територіальних органів Пенсійного фонду в цілому на 6 відсоткових пунктів, у зв’язку з чим внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2014 № 85 «Деякі питання затвердження граничної чисельності працівників апарату та територіальних органів центральних органів виконавчої влади, інших державних органів».


У цілому, згідно зазначених постанов Кабміну у Запорізькій області 17 управлінь ПФУ було злито у 8 об’єднаних управлінь ПФУ.

 

За матеріалами інтернет видань

 

Автор: Лілія БІЛА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)