Сільський маршрут під загрозою? Есть фото

14 Квітня в 09:58  0  701

На районіСільський маршрут під загрозою?

Місцевий рейс Пологи-Костянтинівка-Решетилівка-Новоселівка-Федорівка вже давно під питанням. Точніше, не сам рейс, а можливість курсувати ним громадським транспортом. Дорожнє покриття, що пролягає селами майже вщент знищене. Місцями ями такі, що їх можливо лишень перелетіти, а проїхати означає здорово пошкодити авто.


   Дорога від Поліг до Федорівки через села Костянтинівку, Решетилівку, Новоселівку у найгіршому стані серед місцевих автошляхів. Про це вказують і у «Пологівському райавтодорі». В шоці і водії, і пасажири. Водій маршрутки,котрий їздить цією дорогою вже 6-й рік розповів, що терпіння не вистачає.

 

«Кожен рік я борюсь за цю дорогу. На кожній нараді в адміністрації ми обговорюємо це питання. У нас тема одна - дорога, дорога, дорога! Вести пасажирів - це відповідальна робота і я не знаю, як по такій дорозі, особливо взимку,коли дощ пройшов, ці ями не видно. Ти їдеш закритими очима, не знаєш, що тебе очікує через два метри. Машина вже не витримує, це постійний ремонт. Летить усе, починаючи з ресор, скати постійно ріжуться», - розповів водій маршрутки Валерій.

 

   Дивлячись на всі ці ямкові прогалини, у перевізника вже не раз виникало бажання покинути маршрут, хоч і розуміє: люди не винні! На постійні звернення водія немає жодної реакції. Не те, що на ремонт, навіть просто засипати ями відсівом чи іншим матеріалом, тут не спромоглися. Водіїв рятує лише вже добряче прокатана ґрунтова дорога поряд с побитим асфальтом, але це лише місцями.

 

  У районній держадміністрації тему з ремонтом доріг поки не коментують, очікують розподілення коштів на черговій сесії в області. Тоді вже розумітимуть загальну картину і можливості ремонтних робіт.

 

 Нещодавно депутати з Пологівського та Гуляйпільського районів направили до Державного агентства автомобільних доріг України, Служби автомобільних доріг у Запорізькій області та Прем’єр - міністра звернення, щодо фінансування дорожнього ремонту у цьому році. Чи відреагують? Очікують на відповідь.

 

 

 


Автор: Катерина НІКОЛАЄВА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Пологи (г.)