На Пологівську ЦРЛ очікує ремонт!

26 Червня в 08:08  0  1114

На районіНа Пологівську ЦРЛ очікує ремонт!

За підсумками виконання дохідної частини бюджету за 5 місяців на останній сесії Пологівської районної ради депутати виділили на нього 198 200 грн.

 

Ці гроші підуть на проведення поточного ремонту з подальшою гідрохімічною очисткою і гідравлічним випробуванням внутрішньої теплової мережі харчоблоку, інфекційного відділення, колишнього старого двоповерхового корпусу терапевтичного відділення та зовнішньої тепломережі.

 

За словами головного лікаря Пологівської ЦРЛ Романа Кравченка, роботи вже ведуться.


- Ми звернулися до водоканалу з проханням відрити підземні труби. У кінці опалювального сезону з допомогою ТОВ «Біо-Агро» своїми силами замінили один шматок труби, однак вся підземна система, яка укладалася ще за радянських часів, потребує заміни. В одному проекті ми плануємо замінити ділянки деяких підземних мереж та водночас провести їх випробування. Адже без цього дозвіл на початок опалювального сезону нам ніхто не дасть. Сподіваємося знайти підрядчика, який допоможе нам зробити і поточний ремонт, і гідрохімічну промивку, - прокоментував новину роман Кравченко та зазначив, що найближчого часу весь необхідний об’єм робіт буде виставлено на сайті «Прозоро».

 

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)