Рекорд по швидкості ремонту: на трасі "Запоріжжя-Маріуполь" завершили укладати асфальт

1 Жовтня в 19:21  0  1806

На районіРекорд по швидкості ремонту: на трасі "Запоріжжя-Маріуполь" завершили укладати асфальт

Учора, 30 вересня підрядники завершили всі асфальтні роботи на об'єкті. "Дорогу життя" відремонтували раніше запланованого терміну, встановивши рекорд країни за швидкістю.

 

Про це в своєму Фейсбуці повідомив керівник програми «Регіональний розвиток» Українського інституту майбутнього Юрій Голік.

 

Трасу "Запоріжжя-Маріуполь" планували відремонтувати за 3 місяці. Стартували роботи 25 липня, а ввечері 30 вересня всі асфальтні роботи завершені. Ремонт 130 кілометрів зайняв 68 днів. За словами Голіка, такий показник є рекордом країни за швидкістю ремонту доріг.

 

Підрядникам залишилося доробити роботи з благоустрою траси, там де вони ще не зроблені: нанести розмітку, встановити дорожні знаки, облаштувати узбіччя і обрізати зелені насадження.

 

Ремонтні роботи проводилися на території Запорізької та Донецької областей. У Запорізькій області реконструкція проводилася відразу на шести ділянках.

 

На реконструкції дороги працювали три великих підрядника "Онур" "Автомагістраль-Південь", "Альтком". За інформацією Юрія Голика, на ремонті об'єкту були задіяні 637 одиниць техніки та 1086 осіб.

 

Траса "Запоріжжя-Маріуполь" є стратегічною, її називають "дорогою життя". Саме з цієї автомагістралі курсує військова техніка і особовий склад української армії до Маріуполя. Дорогу не ремонтували з 90-х років.

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

49
Супер
3
Сміх
3
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)