Районна рада регіонального розвитку - підсумки 2018-го і перспективи 2019-го років Есть фото

29 Грудня в 14:14  0  687

У регіоніРайонна рада регіонального розвитку - підсумки 2018-го і перспективи 2019-го років

Завершуючи 2018 рік, 27 грудня, голова РДА Артур Крупський провів розширене засідання Районної ради регіонального розвитку, під час якого проінформував щодо основних показників соціально-економічного розвитку району за останні три роки та презентував проект Перспективного плану розвитку Пологівського району на 2019-2021 роки.

 

В ході презентації Артур Крупський зазначив, що протягом останніх двох тижнів провів зустрічі з активом територій майже всіх місцевих рад з питання обговорення проекту Перспективного плану. Під час доповіді голови використовувались мультимедійні засоби.

 

На засіданні були присутні члени Районної ради регіонального розвитку, депутати обласної та районної рад, керівництво та начальники управлінь і відділів РДА, районної ради, керівники територіальних органів виконавчої влади, правоохоронних органів, бюджетних установ та організацій, міський та сільські голови, керівники промислових, сільськогосподарських підприємств.

 

Перед присутніми також виступив Воскресенський сільський голова Микола Гузенко, який ознайомив присутніх з досягненнями об’єднаної територіальної громади та поділився планами на майбутнє.

 

Пологівський міський голова Юрій Коноваленко у своєму виступі про здобутки та плани міської ради також окреслив найважливіші проблеми міста як то: ремонт доріг, ремонт та заміна водопровідної мережі та назвав проекти, які подані до проекту Перспективного плану Пологівського району. Міський голова висловив надію, що після створення об’єднаної громади ситуація з наповненням бюджету зміниться на краще, при цьому зазначив, що інвестори охоче співпрацюють з об’єднаними громадами.

 

Депутат обласної ради Андрій Чеберко у своєму виступі зазначив, що після ознайомлення з проектом Перспективного плану розвитку Пологівського району на 2019-2021 роки, який щойно презентував голова райдержадміністрації, розуміємо, ми зобов’язані довести до європейського рівня життя мешканців району. Депутат наголосив на тому, що заплановані кошти потрібно витрачати ефективно, прозоро, повинен бути якісний контроль за проведенням робіт. Також Андрій Чеберко висловив надію на те, що в недалекому майбутньому території району об’єднаються в одну громаду.

 

Голова райдержадміністрації Артур Крупський повідомив, що процес обговорення проекту буде проходити до кінця січня 2019 року, запросив всіх до активного обговорення. По завершенню засідання посадовець подякував присутніх за змістовну зустріч та висловив сподівання щодо співпраці в реалізації Перспективного плану розвитку Пологівського району. Голова райдержадміністрації привітав всіх з прийдешніми святами, побажав миру та наснаги продовжити розпочаті добрі справи.


За інформацією Ангеліни Устименко 

 

Автор: Володимир БОЛЄСТЄВ

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)