Уряд пропонує запровадити реєстрацію авто на єврономерах

17 Листопада в 07:16  0  555

АвтоМотоУряд пропонує запровадити реєстрацію авто на єврономерах

Машину треба буде реєструвати в сервісному центрі МВС

 

Кабмін пропонує ставити на облік без зміни реєстраційних документів і номерних знаків країни їх реєстрації транспортні засоби, тимчасово ввезені в Україну більш ніж на 90 днів.

 

Така норма міститься в прикінцевих та перехідних положеннях урядового законопроекту про посилення відповідальності за порушення правил дорожнього руху.

 

“Встановити, що транспортні засоби особистого користування, тимчасово ввезені на митну територію України більш ніж на 90 днів, протягом десяти робочих днів з моменту такого ввезення підлягають державній реєстрації без зміни реєстраційних документів і номерних знаків країни їх реєстрації в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів”, – сказано в законопроекті.

 

Виконати цю процедуру може виявитися важко для 90% тих, хто їздять на нерозмитнених автомобілях.

 

Річ у тому, що ставити транспортний засіб на облік іноземцю доведеться тому, на чиє ім’я його завозять.

 

Причому – в сервісному центрі МВС за місцем проживання клієнта, пояснює голова Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

 

“На сьогодні “верблюд”, який завозить “бляхи”, приїжджає на машині на кордон, показує свій паспорт, на нього оформляють машину, і він пішки переходить назад до себе. Машину “гонщик” везе покупцеві. Зараз машину треба буде реєструвати в сервісному центрі МВС. Хто це може зробити? Тільки особа, яка ввезла автомобіль”, – зазначив він.

 

По-перше, за словами Назаренка, реєструвати треба буде за місцем проживання.

 

“Тепер литовець або поляк не тільки повинен буде з’явитися на кордоні, він тепер повинен буде їхати, умовно кажучи, в Харківську область, десь зупинятися і на наступний день йти в сервісний центр. А момент з “реєстрацією за місцем проживання” до того ж означає, що покупець машини повинен надати довідку, що надає іноземцю тимчасове проживання”, – підкреслив експерт.

 

Також, зазначає Назаренко, якщо іноземець збирається заїжджати більше, ніж на 90 днів, він буде зобов’язаний зареєструватися у відповідних органах, щоб отримати дозвіл проживати в Україні довше, ніж три місяці, та зареєструвати машину.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)