Ремонт у РБК завершили! Коли можна буде відвідати приміщення? Есть фото

11 Вересня в 08:04  0  1966

На районіРемонт у РБК завершили! Коли можна буде відвідати приміщення?

За ремонтом будівлі районного будинку культури спостерігало все місто. Фотографували, постили у Фейсбук та Інстаграм, чекали всі разом ще із 2015 року. І ось можна з гордістю сказати: ремонт завершено!

 

Але урочистого відкриття не буде. Очільник громади Юрій Коноваленко повідомив, що у РБК планується святкування до Дня визволення Поліг від фашистсько-німецьких загарбників. Вже під час цього заходу “невеличким пунктом” буде відкриття будинку культури.

 

Наразі всі роботи проведено. Будівля відповідає всім заходам безпеки в плані перебування в ній. За словами мера, відкрити будинок культури можна було набагато раніше, але через карантинні обмеження роботи було дещо призупинені.

 

Чи збільшилася сцена у РБК?
За словами директорки РБК Валентини Черненко сцена дійсно стала більшою, аж на два метри. Поруч з нею є невеличка гримерна зі столиком, дзеркалом і вішалкою. Там артисти зможуть відпочити між номерами та причепуритися.

 

Скільки сьогодні місць для глядачів у залі?
За рахунок того, що збільшили сцену — довелося зменшити кількість місць: з 420 крісел залишилося 350.

 

Наскільки безпечний будинок культури?
Пожежна безпека налагоджена за всіма нормами і правилами: “Я буду слідкувати за тим, щоб так було завжди!”, — повідомила журналістам директорка РБК Валентина Черненко.

 

Гучний, приємний звук мелодій, які будуть лунати відтепер тут частіше, підсвітка, гарна завіса… Здається, що навіть будівля стала ще більшою, ніж була!

 

Звукорежисерський пульт управління, світлове обладнання, екран та ноутбуки для роботи — все абсолютно нове.

 

Під час ремонту поновили повністю опалення та додали 15 нових батарей, аби взимку не було холодно. Зроблено ремонт у туалетах, є душова та нова гардеробна.

 

Кольори залу — теракотовий, як на фасаді будинку та бордовий. Нові поручні та пандуси із заїздом на вході для людей з інвалідністю.

 

У далекому 2015 році, коли ремонт тільки почали робити, планували відновити сцену та зробити ремонт даху, який тоді був у аварійному стані. Але на ділі зробили більше: “В процесі роботи виявлялися різні і різні потреби, тому ремонт затягнувся”, — пояснив Юрій Анатолійович.

 

Так, зокрема, довелося перероблювати сцену, яку попередні підрядники зробили із неякісних матеріалів, через що на неї не можна було навіть виходити. Наразі всі вади роботи колишньої бригади усунено дуже ретельно.

 

За кошти громади було виділено 400 тисяч гривень на виконання робіт, але це ще не кінець. Наразі ремонт призупинено, бо вирішили дати будівлі “перезимувати” і поглянути на слабкі місця, аби заразом виправити і їх.

 

Скільки грошей необхідно на утримання будинку культури?
Просте утримання будинку культури, за словами міського голови, близько 1 мільйону 300 тисяч, але через підняття мінімальної заробітної плати — збільшиться до 1 мільйон 500 тисяч гривень. Проведення заходів у цю суму не входить.

 

Яка кількість працівників РБК?
Сьогодні у РБК працює 15 осіб.

 

Чи може стати районний будинок культури просто “будинком культури”?
У зв'язку з черговою реформою децентралізації, де кількість районів зменшиться, стає слушним питання про перейменування будинків культури, музеїв і т.д. Але на сьогодні це питання відкрите, відповідей від влади на нього поки не було.

 

Нагадаємо, що першими на святкування до новенького РБК завітають представники трудових колективів вже 18 вересня, в День визволення міста від фашистсько-німецьких загарбників. Буде урочиста частина і, зокрема, нагородження працівників будинку культури та “невеличкий сюрприз” для них, як анонсував мер.

 

Ми ж вітаємо всіх. хто брав участь у ремонті та містян. які чекали 5 років відкриття РБК із завершенням ремонту. Багато зроблено, але ще багато попереду. Та відтепер всі важливі районні заходи та святкування будуть проходити у відремонтованому приміщенні із комфортом!

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА, Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

30
Супер
5
Сміх
0
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)