Районна влада прагне розбору лікарняної недобудови

24 Січня в 12:32  0  1915

Події містаРайонна влада прагне розбору лікарняної недобудови

Пологівці активно обговорюють чутки про те, що начебто місцеві бізнесмени планують розбирати недобудову центральної лікарні


Журналісти Газети вирішили перевірити інформацію у голови Пологівської районної ради Олександра Покутнього.

 

"Власником будівлі є Управління капітального будівництва облдержадміністрації. Ми вже звертались декілька разів до них з проханням розібрати недобудову у зв'язку з можливістю виникнення аварійної ситуації" - повідомив Олександр Петрович.

 

"Власники ж бажають щоб районна рада взяла на свій баланс дану недобудову, але за вартістю, яка була визначена на період припинення будівництва. Виставлена сума не відповідає реальності нашого часу, тому купити під розбір цю будівлю практично неможливо"- заперечив чутки керманич районної ради.

  

"Реальна вартість будівлі значно менша, так як використані при будівництві матеріали сьогодні втратили свою вагомість і не відповідають сучасним будівельним нормативам. У зв'язку з чим, добудовувати споруду також неможливо", - резюмував Олександр Петрович.

 

Підвали покинутої будівлі приваблюють безхатьків, які вільно влаштовують там п’яні “посиденьки”, а на дах споруди збираються місцеві підлітки у пошуку екстриму. Хто понесе відповідальність в разі нещасного випадку і чи є майбутнє у недобудови.

 

Скільки ще стоятиме покинута “химера” у центрі міста, невідомо.

 

  

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
8
Сміх
27
Жах
60
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)