Сім'єю і… в “старти” легко грати Есть фото Есть видео

18 Червня 2018 20:35  0  1380

Знай нашихСім'єю і… в “старти” легко грати

Раніше і подумати не могла, що стану не лише учасником спортивних сімейних змагань, а ще й їх переможницею!

 

Саме з таким результатом, а точніше перемогою нашої сім'ї, пройшли “Веселі старти” у суботу, 16 червня. Спортивний захід присвячений Дню молоді був організований Об’єднаною профспілковою організацією ПрАТ “Пологівський ОЕЗ”. У змаганнях брали участь родини працівників підприємста.

 

Цікаві естафети були не лише на фізичну витривалість, а й на творчість та винахідливість. В одному із конкурсів члени команд показували та відгадували завдання способом пантоміми. Проявили творчість і нестандартний підхід учасники у презентації своїх команд. Вигадували оригінальні назви та віршували девізи.

 

Не дивлячись на спеку і складність спортивних естафет, всі шість сімей-учасників пройшли тест на витривалість. Понад три години запеклих “боїв” між командами тримали в у напрузі лави вболівальників. Що вже казати про самих учасників. Навіть найменші учасники - діти віком від 7 до 12 років боролися за перемогу на рівні з дорослими.

 

ФОТОРЕПОРТАЖ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ

 

Для мене найскладнішою естафетою стало перекочування хулахупу через перепони. Навіть подумати не могла, що пластмасове коло в моїх руках легко може стати не підконтрольним, норовитиме вислизнути з руки і котитися у протилежний від спортивної смуги бік! У кожного учасника виникали свої “підводні каміння”. Спортсмени, налаштовані на перемогу на початку змагань, під натиском інших учасників і спекотного сонця, танули як крига! Фаворити змінювались із кожною наступною естафетою.

 

За підсумками компетентного журі в результаті шести пройдених естафет було визначено переможців: перше місце посіла сім’я Балицьких - Денис, Богдана і Олег!

 

 

Всі учасники отримали призи за участь у змаганнях, а переможці, відповідно - подарунки і медалі. Не залишились без призів і найактивніші із вболівальників.

 

Від себе особисто додам: відчути себе переможцем - приємно, а коли від перемоги радіють і твої найрідніші, то відчуваєш себе просто щасливою! Чого і всім бажаю!

 

Подібні змагання, за словами голови Об’єднаної профспілкової організації Пологівського ОЕЗу Оксани Шатохіної, вже проходили, але з тих пір минули літа. Тому, зважаючи на інтерес та азарт до заходу серед учасників, керівництво заводу вирішило відродити давню традицію.

 

А мені хочеться з надією сказати учасникам “веселих стартів” - до нової зустрічі!

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)