Covid не страшний, коли робиш замовлення онлайн

8 Жовтня 2021 15:12  0  729

АктуальноCovid не страшний, коли робиш замовлення онлайн

У зв’язку із різким збільшенням випадків на Covid-19 нагадуємо, що замовити наші послуги можна онлайн

 

Вітання на радіо “Славія”, вітання (подяку), оголошення, некролог (співчуття) у газеті “Районка” оформляйте через спеціальні форми на сайті rayonka.com

 

Для цього необхідно перейти у розділ “on-line замовлення” вибрати необхідну вам послугу та заповнити форму.

 

Оплата здійснюється у безготівковій формі через картки Visa\MasterCard, після чого з вами обов'язково зв'яжуться для уточнення інформації.

 

Щоб подати оголошення в газету чи на сайт потрібно у розділі “Оголошення” вибрати “Додати оголошення” та заповнити форму. Для публікації оголошення у газеті, необхідно поставити галочку навпроти “продублювати у газеті”. Оплата здійснюється у безготівковій формі через картки Visa\MasterCard, після чого автоматично додається до оголошень на сайті.

 

Якщо у Вас немає можливості скористатись онлайн послугами, то замовлення можна робити у редакції газета “Районка”, яка знаходиться м. Пологи, вул. Єдності 5-А (навпроти військкомату) з дотриманням правил безпеки у громадських місцях

 

Отримати консультації чи замовити рекламу можна за телефонами (06165) 2 36 76, (066) 766 34 05, (099) 162 76 25, (066) 76 76 554.

 

Будь дотримуйтесь маскового режиму та дистанції 1,5 метра один від одного, якомога частіше мийте руки та користуйтесь антисептиками. Бережіть себе та своїх рідних! Дякуємо за розуміння!

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
6
Сміх
4
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)