Газета «Районка» нагороджена «Олександрівською премією» Есть фото Есть видео

9 Жовтня в 17:13  0  1734

Знай нашихГазета «Районка» нагороджена «Олександрівською премією»

Щоосені в Запоріжжі призначається регіональна премія у сфері благодійності та волонтерства - «Олександрівська премія» під патронатом мецената Олександра Богуслаєва, засновника страхової компанії «Мотор-Гарант». У конкурсі беруть участь благодійні фонди, організації та волонтерські рухи, які займаються благодійністю, реалізують соціальні проекти і безоплатно допомагають нужденним. У вівторок, 7 жовтня, у Запоріжжі вже вдруге відбулось урочисте нагородження фіналістів конкурсу, серед яких – газета «Районка».

 

За словами засновника нагороди, Олександра Богуслаєва, мета цієї премії – дякувати за доброту. «Олександрівська премія» була започаткована минулого року. «Ми живемо у часи, коли багато що руйнується. Учасники премії – ті, хто творять добро.

 

А премія – магніт, який об’єднує людей, які роблять історію нашого краю», – відзначив Олександр Богуслаєв.

 

 

Учасником премії могли стати людина чи організація, задіяні у благодійній сфері, які вирішують соціальні проблеми як окремих громадян, які опинилися в кризових ситуаціях, так і регіону в цілому, розвивають благодійність та волонтерство в регіоні, рятують життя, здійснюють безкорисливі вчинки по відношенню до іншої людини.

 

Церемонія нагородження фіналістів «Олександрівської премії» відбулася у вівторок на сцені театру ім. В. Магара в місті Запоріжжі. Головні призи – іменний диплом, статуетка срібного орла (копія історичного артефакту «Вознесенського скарбу»), грошова премія і народне визнання. Фіналістів визначили онлайн-голосування та експертна рада, до якого увійшли авторитетні спеціалісти Запорізького регіону. Цьогоріч були обрані переможці в 11 номінаціях.

 

Газета «Районка» не тільки стала фіналістом «Олександрівської премії», але й виборола перемогу в номінації «Спасибі на доброму слові» - спеціальній номінації для друкованих видань, телерадіокомпаній, інтернет-ресурсів або окремих журналістів за активне висвітлення тем благодійності. На конкурс були відправлені численні статті журналістів «Районки» про благодійників Пологівщини, добрі справи простих людей, фестивалі та заходи, а також благодійні акції, організатором яких виступив сам колектив Газети.

 

Це, зокрема, ряд публікацій, присвячених благодійному проекту з відновлення Парку залізничників; проект «Шукаю маму», який «Районка» спільно зі Службою у справах дітей Пологівської РДА веде з 2012 року на сайті та в газеті, завдяки якому 5 дітей було усиновлено, 6 влаштовано до прийомної родини, 2 – до дитячого будинку сімейного типу, що функціонує не тільки у Пологівському, а й у іншому районі; передплатна кампанія на 2013 рік під егідою «Збір коштів для Діанки Мурашко»: з кожного передплатника ми направили одну гривню на її лікування та реабілітацію; екопроект з утилізації батарейок у Пологах; матеріали, присвячені волонтерству та благодійності, спрямовані на допомогу переселенцям та учасникам АТО і їх родинам, тощо. Так, журналісти «Районки» не тільки висвітлювали добрі справи своїх земляків, але й самі їх творили.

 

Також були нагороджені переможці та фіналісти в номінаціях «Територія доброти» (для організацій), «Добра справа» (для проектів), «Посол доброї волі» (для волонтерів), «Здорово допомагати» (спортивні ініціативи), «Лікар від бога»,

 

«Доброчесність» (для меценатів), «Друге дихання» (волонтери з особливими потребами), «Друга мама» (для прийомних сімей та опікунів), «Особливий подвиг» (вчинки), «Добра душа» (для священиків).

 

Колектив Газети вітає фіналістів і переможців премії та висловлює подяку організаторам цього важливого проекту, який щороку збирає щирих, небайдужих людей, надихає на добрі справи, які так потрібні нам сьогодні. А ми, колектив «Районки», будемо продовжувати писати про них на газетних шпальтах та особисто робити свій скромний внесок у цю велику справу. Нехай добро не закінчується!

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)