Пологівцям не світить 5 000 грн. за корову?

15 Березня в 15:48  0  725

На районіПологівцям не світить 5 000 грн. за корову?

Новина про те, що область дає 5 000 грн. за корову швидко облетіла простори Пологівщини. Дехто порадів, а у декого виникли питання, відповіді на які шукала Районка.

 

Як інформують в обласному департаменті агропромислового розвитку, поголів'я корів в Запорізькій області станом на початок цього року трохи зменшилися в порівнянні з 2015 роком і склало 58,5 тисяч голів. Тому виробників тваринницької продукції вирішили підтримувати фінансово - за кожну нову корову сільгоспвиробникам будуть доплачувати 5 000 грн.

 

Деталі цієї програми ми дізнавалися у начальника Пологівського управління АПР Анатолія Діхтяря, який повідомив, що дана вона розрахована на приріст великої рогатої худоби та на мешканців області, які ведуть фермерську діяльність, або ж агрофірм.


- Це можливо для юридичних осіб, які мають своє фермерське господарство. При цьому, для того, щоб отримати грошову підтримку, потрібно виконати ряд умов. По-перше, потрібно мати приріст голів ВРХ, по-друге, не втрачати його протягом кількох років. Іншими словами, якщо у фермера було десять корів і за рік їх кількість зросла до п’ятнадцяти, то, для отримання підтримки з області кількість корів не має зменшуватися протягом двох і більше років, - пояснив Анатолій Діхтяр.

 

На жаль, як відомо, із тваринництвом, особливо з молочним скотарством у районі досить складна ситуація. Тому кандидатів для даної програми в районі скоріш за все не знайдеться.

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

evrostil_neww.jpg

Тисни сюди

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)