ОСОБЛИВОСТІ КОРМІВ TM Purina® ДЛЯ ВІДГОДІВЛІ СВИНЕЙ Есть фото

5 Березня 2019 10:32  0  4235

На правах рекламиОСОБЛИВОСТІ КОРМІВ TM Purina® ДЛЯ ВІДГОДІВЛІ СВИНЕЙ

TM Purina®, світовий бренд з більш ніж столітньою репутацією, який з 1894 року щодня допомагає господарям вирощувати тварин. Секретом успіху TM Purina® є орієнтація на успіх клієнтів. Ми залишаємося з нашими клієнтами з покоління в покоління і є опорою їхнього сімейного бізнесу. Продукти TM Purina® – це високоякісні, безпечні та екологічні комбікорми, премікси та концентрати для сільськогосподарських тварин без антибіотиків та стимуляторів росту, які орієнтовані передовсім на потреби невеликих ферм та приватних господарств, а також тварин домашнього утримання, для забезпечення здоровим джерелом м’яса всієї родини.

 

ОСОБЛИВОСТІ КОРМІВ TM Purina® ДЛЯ ВІДГОДІВЛІ СВИНЕЙ
Ви – власник фермерського господарства і хочете бути впевненим, що ваші тварини отримують найкращі корми. Купуючи свиней з хорошим генетичним потенціалом, Ви, звичайно ж, хочете отримати найбільшу віддачу від вкладених коштів. Корми TM Purina® для відгодівлі свиней розроблено спеціально з урахуванням специфіки утримання тварин в умовах невеликих господарств з метою максимального скорочення періоду відгодівлі свині та зменшення рівня захворювань.

 

ПЕРЕВАГИ:
• краще засвоєння компонентів корму
• краще перетравлення
• високі щоденні прирости
• висока конверсія корму
• вища м’ясність
• зменшення рівня стресу тварин
• зручність у застосуванні
Найбільша віддача від вкладених коштів.

 

ОСОБЛИВОСТІ:
• використання різних джерел білка
• використання якісної високобілкової сої
• збалансований вміст амінокислот, вітамінів та мікроелементів
• високий рівень магнію
• високі смакові якості корму та ароматизатори
• не схильна до утворення пилу композиція корму

 

• Ретельно прорахований баланс амінокислот, що базується на численних лабораторних дослідах, ефективність якого підтверджена на експериментальних фермах TM Purina® у всьому світі. Створюючи рецептуру корму, ми врахували те, що свиня не може вільно пересуватися у просторі, й тому забезпечили її всіма незамінними амінокислотами, які не синтезуються в організмі, а повинні надходити з кормом (метіонін, лізин, триптофан, треонін тощо).

 

• Диверсифіковані джерела протеїну. Енергія, що міститься у кормі, повністю засвоюється лише тоді, коли тварина систематично отримує достатню кількість біологічно повноцінного протеїну. Саме тому для досягнення найвищого ефекту корми TM Purina® поєднують протеїнові складники не лише рослинного, а й тваринного походження.

 

• Повноцінний комплекс вітамінів та мінералів, що допомагають організму використовувати на 100% свої фізіологічні можливості, зокрема стимулювати вироблення власних гормонів росту.

 

• Унікальна ферментна композиція для прискорення перебігу хімічних реакцій організму, яка дозволяє поліпшити засвоєння поживних речовин, які надходять з кормом.

 

• Суворий вхідний контроль сировини у сучасній лабораторії кожної партії інгредієнтів, що використовують у виробництві кормів, та кожної партії готової продукції перед відпуском продукції зі складу.

 

• Адаптація рецептур під місцеву сировину, що дає можливість от- римати зі складників максимум енергетичної цінності. • Сертифікація згідно ISO 22000, HACCP, стандартів системи управління безпечністю харчових продуктів. Наші вимоги до безпеки харчових продуктів вищі, ніж у середньому в галузі, вони відповідають найвищим стандартам виробництва кормів, однаковим, для всіх заводів з виготовлення кормів TM Purina® у світі.

 

TM Purina представляє оновлену лінійку концентратів для відгодівлі свиней — Base, Expert та Strong, — розроблених з урахуванням специфіки утримання тварин в умовах невеликих господарств та індустріальних ферм з метою максимального скорочення періоду відгодівлі свині та зменшення рівня захворювань.

 

Ефективна відгодівля свиней - є найважливішим фактором успішності веденння свинарського господарства, Саме тому ТМ Purina пропонує Вам продуктову лінійку для відгодівлі свиней яка включає в себе весь необхідний набір продуктів для успішного свинарства.

 

Корми TM Purina містять усі необхідні містять усі необхідні поживні речовини, вітаміни, мікро- та макроелементи для досягнення найкращих темпів росту свиней, високої якості м'яса, а також максимального розкриття генетичного потенціалу тварини.

 

Варто відмітити, що жоден з кормів ТМ Purina не містить антибіотиків та стимуляторів росту. Наш підхід у тваринництві – забезпечити максимальний рівень здоров’я тварин для отримання безпечного кінцевого продукту для харчування людей.

 

Ефективна відгодівля розпочинається з престартера

 

Щоб задовольнити потреби будь-якого покупця, ТМ Purina пропонує престартера для поросят:

 

Престартер Vital 22002 — безпечний та вдалий старт для поросят з будь-якою генетикою та утриманням в умовах приватних господарств. Оптимальний баланс поживних речовин за доступною ціною.

Соєвий шрот як джерело рослинного білка;
Тваринний білок на основі рибного борошна;
Спеціально врегульований катіонно-аніонний баланс;
Набір підкислювачів;
Високоякісне сухе молоко;
Плазма крові;
Підсолоджувач та ароматизатор для кращого поїдання.

 

Концентрат універсальний для свиней Expert

 

Expert – професійний концентрат для відгодівлі свиней на основі універсального продукту для досягнення оптимальних економічних показників годівлі. Концентрат Expert призначений для використання як стартер, гроуер та фінішер зі зміною лише відсотка вводу в раціон, що робить його максимально зручним у використанні.

 

Оскільки концентрат можна використати на будь-якому етапі годівлі, не потрібно турбуватись про закінчення продукту на певному етапі відгодівлі або про надлишок, що не може бути використаним на наступному етапі.

 

Вміст білка – 38 %.
Збільшено відсоток лізину, метіоніну та треоніну, які підвищують рівень засвоєння білка, вуглеводів та жирів, гарантуючи швидкий ріст при помірному споживанні корму.
Антистресовий комплекс на основі вітамінів та мікроелементів забезпечить більш плавну та спокійну відгодівлю без періодів, коли свиня споживає менше корму в результаті стресу, а отже, забезпечить більш прогнозовану годівлю.
Містить адсорбент токсинів, що зменшує ризики негативного впливу неякісної зернової групи при змішуванні.
Джерела високоякісного білка – для кращого засвоєння: високопротеїнова соя та Hi-Pro-макуха.

 

 

Пропонуємо вашій увазі таблицю єфективності з 22002 Престартер та 20025 Концентрат професфйний універсальний для свиней Expert

 

 

 

Корми «PURINA» - це корми найвищої якості, створені з думкою про здоров’я всієї родини.


Звертайтесь до офіційних представників ТМ «PURINA» у кожному районі. У Пологах звертайтесь за адресою: маг. «Фермер», вул. Чеберка, 35, вул. Магістральна, 176/178, вул. Магістральна, 495, ветаптека «Друг», магазин «Кормові добавки», вул. Сацького, 11є (колгоспний ринок).


Тел: 050-298-95-16, 066-121-66-94 Сайт: kombik.biz

 

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)