Перевірено: М'ясо бройлера корисне Есть фото

14 Лютого 2019 15:43  0  2411

На правах рекламиПеревірено: М'ясо бройлера корисне

Куряче м'ясо вважається корисним, бо воно містить багато вітамінів, мінералів та білка. Часто курячі бульйони використовуються як цілющий засіб. Всім відомо, що жодна дієта не проходить без птиці. М'ясо бройлера не є винятком.

 

 

Найкращий спосіб для перестраховки від придбання неякісного продукту - вирощувати птицю самостійно. В цьому випадку порода РОСС 708 відмінний варіант. Ці кури швидко ростуть та набирають чималу вагу.

 

Розведення бройлерів несе за собою два важливі чинники:

 

- велика кількість м'яса;

 

- хороша несучість.

 

 

Якщо метою ставати виробництво м'яса, то його отримують виключно з молодняка. А ось дорослих осіб залишають для виробництва яєць.

 

Особливості породи РОСС 708
При покупці бройлера РОСС 708 їх часто плутають з породою Кобб 500. У них практично ідентичні характеристики. Тому краще купувати курчат у перевірених і надійних постачальників.

 

Відмінна риса від всіх інших бройлерів - це скоростиглість. Вже на 33 день життя його вага буде варіюватися від 2,6 кг до 2,9 кг. Основою екологічності та споживчої цінності м’яса курей бройлерів залежить від кормів.

 

Дбаючи про Вашу родину, ТМ «PURINA» пропонує корми для домашньої птиці, що містять натуральні інгредієнти лише найвищої якості.

 

Основою цих кормів є пшениця, кукурудза та інші зернові культури, макуха соєва та соняшник, які є природним джерелом поживних речовин, вітамінів і мінералів та забезпечують здоровий ріст вашої птиці, гарантуючи корисне і смачне м’ясо та яйця.

 

Пропонуємо найкращу схему вирощування бройлерів:

 


 

 

 

Приймаємо замовлення на добових бройлерів угорських порід! За телефоном: 099-361-16-79

 

 

Звертайтесь до офіційних представників ТМ «PURINA» у кожному районі.

 

У Пологах звертайтесь за адресою: маг. «Фермер», вул. Чеберка, 35, вул. Магістральна, 176/178, вул. Магістральна, 495, ветаптека «Друг», магазин «Кормові добавки», вул. Сацького, 11є (колгоспний ринок).

 

Тел: 050-298-95-16, 066-121-66-94 Сайт: kombik.biz

 

Пам’ятайте: годуючи вашу птицю, Ви годуєте вашу родину!

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)