Пенсія збільшиться, субсидія зросте: Марина Лазебна пояснила, хто з пенсіонерів отримає додаткові прибутки до кінця року

20 Листопада 2021 08:51  0  2009

АктуальноПенсія збільшиться, субсидія зросте: Марина Лазебна пояснила, хто з пенсіонерів отримає додаткові прибутки до кінця року

До кінця 2021 року середній розмір пенсії в Україні сягне 4 тисяч гривень. Збільшаться соціальні норми на субсидії для регіонів, які перебувають у «червоній» карантинній зоні. У зв’язку з цим багато українців отримають додаткові прибутки.

 

Про це  заявила міністерка соціальної політики Марина Лазебна.

 

Чиновниця нагадала, що з 1 грудня зросте мінімальна пенсія та прожитковий мінімум. Також зростуть граничні пенсійні виплати для громадян віком від 65 років зі стажем у 30/35 років.

 

Субсидії для «червоної» зони нараховуватимуть за збільшеними на 50% соціальними нормативами споживання на окремі комунальні послуги: опалення, електроенергію, підігрів води, газ для приготування їжі. Це збільшить прибутки субсидіантів.

 

Крім того, субсидії на опалення, за словами Лазебної, нарахують за жовтень, як за весь місяць, хоча тепло дали в будинках лише з 15 жовтня. А тим областям, які увійшли до «червоної» зони наприкінці жовтня, перерахують субсидію у листопаді.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
8
Сміх
9
Жах
21
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)