Рецепт дитячого свята. ФОТОРЕПОРТАЖ Есть фото

10 Травня в 14:44  0  1113

ФоторепортажРецепт дитячого свята. ФОТОРЕПОРТАЖ

Щоб приготувати дитяче свято не треба мати якісь вишукані інгредієнти.

Я з фотоапаратом у руках спостерігав за командою волонтерів з пологівської благодійної організації “Любов ближнього” і зараз поділюся з вами їхнім рецептом:

 

  1. Беремо в рівних пропорціях любов до дітей, час, яким треба пожертвувати для спілкування із ними та вміння працювати у команді (важливі справи робляться разом)

  2. Змішуємо попередні складові з веселими піснями, конкурсами, іграми та танцями.

  3. Приправляємо утворений коктейль солодкою ватою, дитячим батутом та приємними подарунками для дітлахів.

  4. Подаємо з посмішкою і добрим словом!

Як бачите, зовсім  не складно.

 

Саме по такому рецепту 8 травня пройшло дитяче свято у “Пологівському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей” Запорізької обласної ради.

 

Як зрозуміло з назви закладу, у ньому перебувають діти, які опинилися, м’яко кажучи, у складних життєвих обставинах.

 

У приюті (як пологівці звикли його називати) працює професійний колектив на чолі з завідуючою Людмилою Василівною Симоненко. Вони завжди відкриті до співпраці, якщо це піде на користь їхнім вихованцям. До початку свята я пройшовся територією центру і побачив облаштований гральний майданчик, багато декоративних дерев, дбайливо доглянуті газони та клумби, прикрашені яскравими садовими скульптурами - казковими персонажами.

 

Та хочу прокоментувати один особливий момент.

Я побачив, як дорослі чоловіки і жінки служили малечі. Технічні питання, доставку апаратури, встановлення батуту, виготовлення солодкої цукрової вати та всяке інше взяли на себе чоловіки з реабілітаційного центру. Це люди із складною долею - у минулому алкоголіки і наркомани, хтось був злочинцем, коротше кажучи, люди, які у свій час опустилися на самісіньке дно життя, боляче об нього вдарившись. Але сьогодні це зовсім інші люди. Пізнавши біду на власному досвіді, вони сьогодні роблять усе, що по силах, щоб така доля, не дай Боже, не спіткала нікого з цих діточок, що опинилися в біді.

 

Якось дивно виходить - одні “неблагополучні” допомагають іншим “неблагополучним”, а ми, у яких все нормально, спостерігаємо за цим зі сторони і згадуємо про “благодійність” по великих святах. Так не має бути.

Роби, по силах, що може рука твоя…

 

 

#шануймося
 

Автор: Володимир БОЛЄСТЄВ

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

13
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_200Х200_22_04_191.jpg

 

 

oez_robota_200Х200_22_04_193.jpg

 

 

 

 

 

Пологи (г.)