Привітання для працівників сільського господарства

14 Листопада в 15:53  0  1246

Події містаПривітання для працівників сільського господарства

Напередодні Дня працівників сільського господарства начальник управління агропромислового розвитку Пологівської РДА Анатолій Діхтяр звертається до трударів - землеробів:


Кожного року, в листопаді, відзначають свято любові до рідної землі і великої поваги до наших хліборобів. Завдяки їх праці маємо на своїх столах - хліб і до хліба.

Цього року наші хлібороби отримали гарний врожай зернових, зібрали більше 140 тис тон зернових, у тому числі 114 тис тон озимої пшениці. Намолотили більше 64 тис тон соняшника, посіяли під врожай 2020 року майже 45 тис гектар озимих, в тому числі 31 тис озимої пшениці.

З року в рік наші хлібороби по валовому збору зерна та соняшнику значаться в числі кращих в області. В цьому велика заслуга як хліборобів, так і агрофірм, які щороку отримують високі врожаї.

 

В переддень нашого професійного свята, я хочу поздоровити всіх працівників сільського господарства, всіх причетних до хліборобської праці! Побажати їм міцного здоров'я, добробуту, родинного затишку, гарної погоди, яка сприятиме високому врожаю. Нехай всіх хліборобів обходять стороною природні стихії, війни, а в домівках панує щастя і благополуччя!

Добра і щастя всім жителям нашого району.

 

 


 


 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

14
Супер
1
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)