Пригоди алжирця у Пологах Есть фото

11 Червня в 16:43  0  1866

Події містаПригоди алжирця у Пологах

Днями раніше ми публікували інформацію про зустріч волонтера – іноземця, що прибув проводити літній англомовний табір до Пологівського колегіуму №1.

Алжирець Зінеддін Торч став волонтером міжнародного проекту «GO Global», завдяки якому учні закладу отримали унікальну можливість освоїти англійську мову на практиці.


Двадцятирічний Зінеддін любить подорожувати, відвідувати нові місця. Веде активну суспільну роботу і прагне внести позитивні зміни у своє суспільство. Має на меті зробити щось подібне і в своїй країні, заохочувати волонтерів, щоб діти з Алжиру так само могли знайомитися з мовами, звичаями та культурою інших країн.


В перший день табору, учні провели «уявну екскурсію» по Україні, ознайомили з історією, звичаями та традиціями українського народу.

 

Наступного дня вже Зіно знайомив дітей зі своєю Батьківщиною - Алжиром, пригостив їх тістечками та показав справжні алжирські динари. Попрактикувались діти у написанні свого імені на арабській мові.


В свою чергу, вчителі запросили волонтера відвідати концерт в с.Констянтинівка, присвячений 95-річчю Пологівського району. Учасники святкової програми вразили Зінеддіна своїми талантами і національними костюмами.


Навіть на вихідних табір не відпочивав. У суботу, 9 травня, всі бажаючі кемпери на чолі з директором школи Олександром Кучером, вчителями англійської мови та іноземним гостем відправилися в неймовірну подорож на «Запорізьку Січ» - колиску Запорізького козацтва. На самій Січі цікавим було все: від екскурсій до вистави. Учні допомагали з перекладом-практикували англійську в нестандартних ситуаціях. Усі отримали масу позитивних емоцій, незабутніх вражень і гарних фото на згадку. Під час відпочинку діти не лише самі вчилися від Зіно англійської, а й його самого навчили декільком українським фразам.

 

Дивовижна країна - Україна!


Довелось волонтеру побувати і в інших країнах світу, таких як Німеччина та Польша. Та Зіно стверджує, що не зустрічав такої дивовижної країни, як Україна.
Дітям теж подобається юний волонтер. «Він веселий, з ним легко спілкуватися, грати!» - ділиться враженнями від знайомство одна із учасниць табору - Юля. Минуло лише кілька днів від моменту знайомства Зіно з дітьми, а він для них вже встиг стати справжнім другом.


Протягом наступного тижня на кемперів чекають нові пригоди й відкриття. Про них ми будемо писати на сайті. Далі буде….

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА
Фотограф: Ірина Пономарець

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)