Вихованці БДЮТ провели щедру Осінь Есть фото

26 Листопада в 10:00  0  241

ОсвітаВихованці БДЮТ провели щедру Осінь

Осінь – золота, пишна, щедра, багата. В останні дні осіннього падолисту, а саме 23 листопада в Будинку дитячої та юнацької творчості вирувало традиційне осіннє свято “Осінній ярмарок”, учасниками якого були вихованці гуртків позашкільного закладу, а глядачами батьки та запрошені гості.


Осінній ярмарок – це свято краси, добра, радості, казки. Тут продавали, купували, вихваляли свій товар, а також співали танцювали, дивували акробатичними трюками та розповідали гуморески вихованці гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості.


Золота осінь стала щедрою на нагороди вихованцям гуртків –учасників Всеукраїнських конкурсів, виставок. Присутній на святі начальник відділу, освіти молоді та спорту Павло Капітонов вручив нагороди переможцям Всеукраїнських конкурсів-виставок “Знай і люби свій край”, “Україна –європейська країна”, “Український сувенір” Нікітенко Катерині за І місце, Тищенко Артему за І та ІІ місця, Білодід Вікторії теж за І та ІІ місця, Мороко Миколі за ІІІ місце, Тоцькому Дмитру за І місце, Лафазану Андрію за ІІ місце, Єрмолаш Дмитру за ІІ місце, Ніжніковському Едуарду за ІІ місце.

 

Всі присутні на святі тепло привітали переможців. Феєрично, сповнене яскравих барв і дивовижних персонажів пройшло улюблене всіма вихованцями свято.

 

 

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

agroglobal.jpg

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)