Вчені створили клітини, які знищують рак

12 Грудня в 07:14  0  481

Здоров'яВчені створили клітини, які знищують рак

Для знищення раку введуть клітини безпосередньо в пухлину

 

Вчені Лундського університету (Швеція) вперше провели успішне перепрограмування клітин шкіри – в результаті їм вдалося штучно створити клітини, які будуть націлені на пошук і знищення ракових утворень.

 

Результати дослідження опубліковані в журналі Science Immunology.

 

Науковці вже давно намагалися створити спосіб знищення раку на основі функцій дендритних кліток. Ці імунні клітини мають властивість сканувати організм, виявляти в ньому віруси, бактерії, а також онкоклітини. Після такого сканування активізуються Т-лімфоцити, що атакують ракові пухлини. Попередні спроби знищити в такий спосіб рак виявилися безуспішними – пухлини були сильнішими.

 

Автори дослідження вирішили синтезувати протиракові клітини штучно. Вони знайшли метод перетворення клітин сполучних тканин у дендритні клітини за допомогою трьох білків. Досліди показали, що створені вченими дендритні клітини ведуть себе, як природні.

 

Науковці заявили, що для знищення раку введуть їх безпосередньо в пухлину, щоб прямо викликати вироблення специфічних для цього типу раку антигенів.

 

Штучні дендритні клітини створюються за дев'ять днів. Вчені сподіваються, що відкрита ними технологія вже в недалекому майбутньому стане застосовуватися на практиці.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)