МОЗ розповів, кому небезпечно робити щеплення від кору

29 Січня в 08:36  0  601

Здоров'яМОЗ розповів, кому небезпечно робити щеплення від кору

Легкі застуди з температурою до 38°С не відносяться до протипоказань

 

МОЗ опублікувало список протипоказань, за яких не варто робити щеплення від кору.

 

У повідомленні міністерства йдеться, що пропущені за календарем щеплення слід надолужити.

 

Легкі застуди з температурою до 38°С не відносяться до протипоказань. Вакцинацію не роблять, якщо є високий ризик серйозної реакції, і в разі стану, коли "імунна відповідь на введену вакцину не сформується".

 

Щеплення від кору не варто робити у разі гострого захворювання, яке супроводжується температурою вище 38,5°С.

 

Також протипоказанням є серйозна алергічна реакція (анафілактичний шок) на попередню дозу вакцини або відома алергічна реакція на один із компонентів вакцини (наприклад, на желатин, неоміцин, курячий білок).

 

Не можна робити щеплення від кору вагітним, оскільки воно містить живі віруси. Щеплення проти кору необхідно зробити на етапі планування вагітності.

 

Також не можна робити щеплення у разі захворювань і станів організму, за яких після введення вакцини імунітет може не сформуватися (наприклад, в умовах хіміотерапії в онкологічних хворих; у разі вживання великих доз стероїдних гормонів; під час прийому ліків, що пригнічують імунітет, у разі СНІДу).

 

У МОЗ додали, що в разі виникнення тимчасових протипоказань до вакцинації дитина отримує так зване медзвільнення від щеплень.

 

Протипоказання на більший термін, ніж два тижні, може визначити тільки імунологічна комісія, яка зазвичай збирається в районній лікарні або міській чи обласній поліклініці. Потім пропущені за календарем щеплення потрібно надолужити.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)