Село Пологи проти об’єднання з містом

17 Березня в 12:45  0  869

На районіСело Пологи проти об’єднання з містом

Сьогодні, 17 березня, по сільських територіях Пологівського району завершуються сесійні засідання, на яких депутати мають дати відповідь – чи згодна територія приєднатися до Пологівської громади, чи ні. Так, вчора відбулася сесія в Пологівській сільській раді, депутати якої одноголосно виступили проти об’єднання. За словами сільського голови Марини Рубан, всіх лякає невідомість.


- Мешканці села, активісти, депутати – ніхто не хотів об’єднуватися з містом. Думки були різні, однак люди відстояли свою позицію. Розумієте, люди не впевнені у майбутньому: чого чекати? При об’єднанні всі кошти підуть в об’єднану територіальну громаду, як і хто їх буде розподіляти, ніхто не знає. Сьогодні в селі безкоштовний вивіз сміття, вода по 6,50 за куб, втілюються проекти, бюджет села складає більше 9 млн. грн. Як буде в громаді? Цього не може сказати ніхто. Людей лякає майбутня невідомість, не конкретність, - ділиться Марина Анатоліївна настроями своїх односельців.


Проблема ще й в тому, що тепер, при відмові села Пологи, до громади не потрапляють села Костянтинівка та Новоселівка, навіть якщо депутати цих двох населених пунктів проголосують за об’єднання. Адже, територія громади має бути суцільна.


Поки що у Пологівській сільській раді планують працювати далі у звичному режимі, далі буде видно. Або ж з’явиться нова громада, або ж згодом закон все таки змусить мешканців села Пологи увійти до новоствореної Пологівської територіальної громади.

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

evrostil_neww.jpg

Тисни сюди

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)